Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Instagram

Polecane posty

Gość gość

Macie? Używacie ? Lubicie ? Polecacie ? Zastanawiam się czy założyć. Nie mam fejsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE !!! Nie mam, nie używam, nie lubię. Nie mam też fejsa, generalnie nie lubię obnażania swojej głupoty na tego typu portalach. Bo jak kiedyś oglądałam na koleżanki koncie to jestem w szoku, że ludzie takie bzdury umieszczają. Dla mnie posiadać konto na instagramie, fejsbukach i innych badziewiach to zwyczajny obciach. Ile Wy macie lat dziewczyny? 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie fikcyjne konta ale na fb już praktycznie nie zaglądam, wolę insta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam i nigdy nie bede miała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie profile mamuskowe wyglądają tam identycznie. Biało szare pokoiki dla dzieci, misie szumisie, białe mebelki, drewniane zabawki, tiulowe spódniczki, kawy, wełniane kocyki i zdjęcia z chłopem który trzyma je tak od tylu za rękę. Nic tylko zarzygac to wszystko tęcza. Zero mózgu, zero kreatywności, zero indywidualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 11.50 ma świętą rację. Bezmózgie mamusie pokazują cukierkowy insta świat a rzeczywistość jest zupełnie inna. Ja nienawidzę odkrywać swoją prywatność . Nie mam fejsa ani instagrama i o dziwo żyję i mam się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuję się na tyle ważna persona by dzielić że światem swoje obiad tudzież pobyt w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam,korzystam i jestem bardzo zadowolony z tej aplikacji.Jeśli chcesz sobie założyć to odsyłam cię na https://www.cleveragency.pl/blog/2019/01/17/instagram-jak-zaczac/ .Dowiesz się tam jak poprawnie założyć instagrama aby twoje konto bardo dobrze prosperowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×