Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Idealna female

Każdy facet na mnie leci

Polecane posty

Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on myśli,co czuje,czy przerwa Wam pomoże, napisz do mojej wróżki Sofii,jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:16 bredzisz dziewczynko i sama sobie pochlebiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och idealna... ale idealna na co na raz? idealna do przerzniecia idealna na bajere i zabawę Niunka od gadki faceta do zostawienie zonki czy dziewczy dluuugga droga Powiedzą wszystko by cię zaliczyć lecą bo podobasz im się fizycznie bo już wyobrażają sobie jak jeczysz pod nimi jak im obciagasz dotarło? Jesteś tylko obiektem, kaprysem zabawką super ideał nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale to prawda obdarzenie mężusiów zbyt dużym zaufaniem i wiara w miłość i lojalność to duży błąd, mężów trzeba trzymać ostro za mordę i za jaja , jestem samotna i też miałam tłumy namolnych propozycji od żonatych i zajętych z naiwnymi i czekającymi wiernie żonami w domu, wszystkich odsyłałam z kwitkiem czasami ostro dając do zrozumienia że nie ma szans na nic, smutne ale prawdziwe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te naiwne baby dają się podpuszczać autorce. Nie sądziłam, że jest aż tyle pustaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że pełno jest też narcystycznych niedowartościowanych k***w i suk które celowo kokietują i flirtują na lewo i prawo po tylko by się dowartościować i pokazać tej drugiej kobiecie że jest lepsza bo jej facet na nią spojrzał, mam taką w pracy czerwona szminka na mordzie i dekoltem do samego pępka to podstawa, biust potężny do e albo f ale dekolt ledwo zakrywający sutki aż sama się dziwie że jeszcze nikt jej nie zwrócił uwagi jeszcze chodzi po ludziach i chwali się swoimi kochankami, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:27 niestety ale są kobiety które się dowartościowują zainteresowaniem zajętych i żonatych facetów i tak to prawda że faceci tak się zachowują sama mam biust ubieram sie skromnie nieraz ostro reagowałam na propozycje żonatych i zajętych nie wszystkich ale radzę uważać z kim się wiążecie bo są faceci co mówi że kochają a robią zupełnie co innego co dla znaczy tylko że nie rozumieją co to jest miłość, lojalność i wierność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pustakiem i u mnie byłabyś od razu skreślona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×