Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Acquire Care Oxford

Polecane posty

Gość gość

Witam pracował ktoś tam? Przenosze sie z Leeds do Oxfordu i widzialam od nich duzo ogłoszen.Prosze o jakoes opinie na temat firmy Acquire Care.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj se spokój z Care Home'ami. pracy w OX jest sporo - nie takiej g*******ej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doslownie lepiej juz gdzies kelenerowac niz w AC PRACOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wrocic do PL, pełno pracy w kraju za min 5000zł. Funt niedługo po 3 złote haaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kraju oferty pracy kasejr badz sprzataczka ahahahha Polska to zero perspektyw juz lepiej tam myc d**y ale co to za firma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam tam w 2015 roku ogólnie tragedia stawka najniższa krajowa wagania jak dla pielęgnirek z wieloletnim doświadczeniem zero wsparcia dla opiekunow wszystko sie kreci wokol kasy oczywiscie nie dla Ciebie jako opiekuna Ty dostajesz resztki zapomnij o podwyzce najlepiej by chcieli zebys nie sprwdzala swoich paskow z wyplaty wtedy moga Cie tam niezle orznac godziny pracy 7-22 masz przerwy placa tylko za wizyty czyli czasem za caly dzien masz placone 8 godz.NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w OX pracę znajdziesz od ręki. nie taką chujową. ja nie wiem, kto im bedzie pracować w tych Care Home :O po brexicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest care home tylko dojazdzasz do pacjentow do domow prywatnych masz zaplacone tylko za wizyty ! Doslownie na szczescie teraz pracuje juz w innym moejscu i teraz czuje ze zyje przedtem to byla vegetacja zaluje ze pracowalam tam ale coz kazdy sie uczy na bledach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oui. oui. to nawet gorzej niż C.H. ale ja miałem na myśli cały ten "przemysł" opiekuńczy. do dziś przychodzą do mnie maile z propozycjami pracy jako care assistant, choć od 3 lat się tym nie zajmuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz jest coraz gorzej z opieką wgl nie szanują ludzi.Coraz więcej ludzi z Rumunii i Czech przyjezdza łapią się byle czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dostałem od nich ofertę niby 9.50 za godzinę plus auto służbowe, niby 40-48 godzin tygodniowo. Mówicie, że to ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak auto sluzbowe i za paliwo zwaracaja ale to jest kontrakt 0godzin cos jak w polsce umowa zlecenie.Z**********z caly dzien a placa tylko za wizyty zapomnij ze cos zjesz albo odpoczniesz masz z********ac serio wszystkim odradzam gowno jakich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnn

Najgorsza firma w jakiej w zeszłym roku pracowałam nie mają za grosz szacunku pracujesz do oporu jak dadzą Ci dzień wolnego to się nie ma co coeszyć no i tak zadzwonią żebyś pracowała

nie chcą dawać podwyżek

auto służbowe złom psuje się co chwile namawiają do kupna tych samochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecin

Nawet z benzynę ci nie zapłacą. Jeszcze karzą dokładać z własnej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×