Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga900

Siostra bierze ślub bez rodziny.

Polecane posty

Nie wiem za bardzo co mam robić, więc może Wy mi tutaj coś poradzicie. Siostra bierze szybki ślub cywilny, bo dzieciak za parę miesięcy im się rodzi. Będzie to w mieście niedaleko, nas ale z tego co wiem nikt nie jest zaproszony. Rodzice młodego chyba też nie, jedynie chyba jego brat ma być świadkiem. Wczoraj mama coś gadała zechce im jakiś prezent kupić, ale jak ma to wręczyć, czy co to jeszcze nie wiem. Nie wiemy z mężem za bardzo co robić, czy kupić im coś i wysłać czy zawieźć przy okazji, czy dać kasę, czy nic. Nie robią wesela ani obiadu, ani kawy, ani w ogóle nic, nawet w domu, moi rodzice też nie za bardzo wiedzieli co robić, bo może być coś zrobili, chociaż ciasto w domu, ale jak pytali o datę, siostra podała datę i rzuciła: ale je przyjeżdżajcie, bo nikogo nie zapraszamy. Nie wiem za bardzo jak się zachować, mnie by było głupio, bo wiem, że jakiś ciuch sobie kupi, makijaż chyba też, ale dziwnie się czuję w sutuacji, że bierze ślub bez rodziny, ja bym nawet mogła przyjechać a po wrócić do domu i tyle, ale wpraszac czy mam się tak wprosic pi tym co mówiła? Wiem, że nic nie planują, ślubu kościelnego w przyszłości też nie, bo młody jest rozwodnikiem. Jak Wy byście zrobiły? My z małżem trochę w kropce, próbowałam gadać z mamą, ale chyba ona się nie Przejęła, tłumacząc, że to inna sytuacja, kasy nie mają dziecko w drodze, dobrze że w ogóle biorą ślub. Kupić im jakiś prezent może na nowe mieszkanie, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem nie mamy tego problemu, bo bralismy ślub podczas rejsu na luksusowym statku, a w podróż poślubną wybraliśmy się na Wyspy Zielonego Przylądka. Ale my jesteśmy bardzo bogaci, milionerzy wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze nie zaprasza nikogo moja siostra tez brala slub cywilny bylo 20 ,najblizszych osob a po wszystkim obiad dwudaniowy I deser w restauracji,skromnie ale z najblizszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×