Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie wapno w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Jakie mogę kupić bez recepty? Łapią mnie skurcze łydek i śródstopia, uprzedzam rady związane z zażywaniem magnezu (zażywam w suplemecie dla kobiet w ciąży) oraz z jedzeniem większej ilości nabiału - mam z tym problem od dziecka. Jestem w 6 miesiącu. Jakie możecie polecić dobre wapno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore wapn z wit d3 z solgara podobno nie robia sie po nim zlogi w nerkach jak po innych. I kiedys w tv reklamowali calcium vitrum ze mozna w ciazy brac ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w najlepszych supl. dla ciężarnych są ułamkowe części dobowego zapotzrebowania na magnez-lepiej sprawdź, ile % pokrywa twój preparat, a co do wapnia to dobry jest dolomit-lek a nie suplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53% - tyle dziennego zapotrzebowania na magnez jest w suplemecie Symvital Mama (2 kapsuły). Nie wiem czy to jest wystarczająco dużo. Obawiam się zażywać tego leku z wapnem, który polecasz bo to jednak lek, a ja wolałbym jakiś suplement przeznaczony dla kobiet w ciąży. Dziękuję jednak za rady. Ten suplement z D3 też odpada bo w suplemencie dla kobiet w ciąży on już jest i nie chcę zażywać podwójne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×