Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Znacie sklep born 2 be robicie tam zakupy

Polecane posty

Gość gość

Ja juz zamowilam sobie buty oraz kurtke.Bardzo mi sie podoba i jakos ok.Maja ogromny wybor ubran, spodnie bluzki.Zamawial ktos i jak z jakoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moimi koleżankami ciągle coś zamawiamy :) Opłaca się to robić ze znajomymi bo np. teraz mają promocje 4za3, więc czemu nie skorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z rozmiarówką u nich? Zawyżona, zaniżona czy normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mają w opisach info czy typowa czy nie. Jak nie wiem, to zawsze piszę do nich na czacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszłym roku zamówiłam buty śniegowce są nawet nie cieple wzięłam nr większe a i tak na skarpete nie mogę ich ubrać bo tak beznadziejnie zrobione .Widziałam je wczoraj na facebok w reklamie tylko inny kolor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka par z born2be. Ostatnio tez kupiłam u nich śliczne szpilki z firmy vices i jestem z nich bardzo zadowolona :) Teraz czekam na kolejną paczkę, tym razem skusiłam się na jeansy, już nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko buty tam kupowalam nigdy nie kupuje nieprzecenionych biore za 50zł max mają spoko modele, podobne do nike i innych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkkaa
Mój chłopak ma kilka bluzek z born2be i jedną pare sportowych butów. Koszuli są z dobrego materiału, a w butach chodzi i chodzi :D Ja teraz przymierzam się do jakiś butów na zimę, bo mają świetne przeceny! Moze traperki..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaaa21
weszłam z ciekawości, no i powiem, że jestem pod wrażeniem, z pewnością coś dla siebie zdołam wybrać spośród tylu modeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam i polecam! Połowa mojej szafy to Born2be! Uwielbiam ich produkty, a jeszcze bardziej ich promocje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam kiedyś buty sportowe i trampki. Trampki super śliczne wygodne. A te sportowe to jeden mi się już rozwala (chodziłam w nich koło pół roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieudolny marketing szeptany. Zieeeew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chińszczyzna..... to prawda komentarze są pisanie przez opłacane osoby. Nie zamieszczaja pod ubraniami negatywnych ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tandeta chinszysta, niska jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattttti

Nie polecam. Slaba jakosc butow. Typowa chinszczyzna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kupiłam 3 rzeczy z tego sklepu Wszystkie zrobione w chinach o czym nigdzie nie piszą Wykonane ze sztucznych materiałów, strasznie gniecące się Uszyte byle jak Te rzeczy można kupić na aliexpressie z darmową przesyłką w o wiele niższych cenach bez promocji Zdecydowanie nie polecam tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

raz się skusiłam na buty i nigdy więcej. Sztuczne, niewygodne i śmierdziały jakąś sztuczną gumą czy czymś. Lepiej trochę dołożyć i kupić coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kupiłam ...enkę i leginsy. ...enka przyszła bez paska. Jakość marna obu rzeczy. ...enkę odesłałem wg instrukcji na stronie. Był problem z oddaniem należności za przesyłkę, bo nie poczekalam na instrukcje zwrotu, mimo że na stronie było napisane co innego. Telefonicznie pani powiedziała, że "już po ptakach" i nie mam szansy na zwrot za przesyłkę. Mailowo jednak mi ją uznali i dostałam zwrot. Ja zakupów już tam nie zrobię, ale głównie dla tego, że to samo można kupić w 'chińczyku'. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkk

Miałam dwie pary butów stamtąd. Jedne rozwaliły się po 3 miesiącach, w drugich po miesiącu mocno pękła podeszwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam jedne buty ostatnio, bardzo ładne, ale jakość wykonania... podejrzewam, że na dwa razy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×