Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motywacja2018

motywacja2018

Polecane posty

Gość motywacja2018

Hej! Czy znajdę tutaj osoby które tak jak ja postanowiły się zmotywować do działania od nowego 2018roku i prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia? Ja staram się chodzić na fitness/siłownie 3 razy w tygodniu i 2 lub 3 razy na basem (uwielbiam pływać trenowałam 8 lat) wiec basen dla mnie jest nie tylko wysiłkiem ale i formą relaksu. jeżeli ktoś ma ochotę pogadać i może wymienić się doświadczeniami będzie miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie przyda mi się dodatkowa motywacja! Chciałabym zmienić trochę swój tryb życia. Na razie kupiłam kilka sportowych ubrań Cuna i waham się czy zapisać się od lutego na siłownię czy zacząć ćwiczyć w domu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motywacja2018
Uważam ze można zarówno ćwiczyć w domu jak i na siłowni czy fitness wiem jedno karnet na pewno motywuje bo wiadomo jak zapłacisz to i chodzisz :-) ale w domu na pewno tak samo ćwiczyć można i efekty mogą być równie super. Ja uwielbiam basen chodz czasem ciezko się jednak zmobilizować. Ale powtarzam sobie pamietaj założyłaś sobie cele realizuj je :-) Także do dzieła trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×