Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wy z tym smogiem

Polecane posty

Gość gość
Wodę morską na smog??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośrednio, woda morska jest dobra na oczyszczenie górnych dróg oddechowych - ja "przepłukuję" nią wnętrze nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o woda morska!u mnie w domu mama zawsze uzywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzcie we wszystko co mówią w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś we wszystko czyli w co? ze jest zanieczyszczenie? ze maseczki? czy ze woda morska działa na oczyszczenie górnych dróg oddechowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie to raczje paranoja ze wszyscy klamia w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaaaaaa jasne ze sprzedaja rózne rzeczy i nacisk idzie na efekty ale fakty naukowe to fakty naukowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, smogu nie ma, to tylko wroga propaganda niemieckich, polskojęzycznych mediów. A to co my widzimy to fatamorgana. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.15 Jedna, wielka halucynacja - ale że człowieka w gardło gryzie, a dzieciaki częściej chorują na astmę - nieważne... to złudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskutowałam kiedyś z takim kolesiem na fb, który twierdził, że w czasach starożytnych palili drewnem i jakoś smogu nie było, to jak ma być teraz ---- ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka lat temu przeprowadziłam się z Katowic do Krakowa i od tego czasu nienawidzę zimy! Ten smog tutaj to jakaś masakra! A mówi się że Śląsk jest szaro-bury, tylko kopalnie i fabryki. Ale ile jest przestrzeni! Duże obszary zieleni np.Park Śląski będący jednym z największych w Europie. A Kraków jest już tak zabudowany że praktycznie nie ma tuneli powietrznych, jakby małe było tego że jest nisko osadzony. Powietrze można gryść nie nim oddychać. Póki co znalazłam 4 sposoby na ten problem, ciągle szukam kolejnych: -aplikacja kanarek w telefonie- dostaje powiadomienie gdy jest zła jakość powietrza -oczywiście maska antysmogowa najwyższej jakości z odpowiednimi filtrami (mimo że mam krzywą przegrodę i ciężko mi się w nich oddycha, nie ruszam się bez niej) -komora hiperbaryczna <3 koleżanka korzystała w Vimedzie w Krk i tam się też udałam, polecam!!! oddychacie sobie 95%tlenem (przypomnienie w powietrzu mamy 21%), pod zwiększonym ciśnieniem, przy okazji zauważyłam że moja rana po oparzeniu się dużo szybciej goiła, w tym sezonie na 100% znów na serię się wybiorę. Jak ktoś się obawia to można skorzystać u nich z konsultacji lekarskiej z kwalifikacją, a na stronie mają wypisane wskazania i przeciwwskazania. Ona ma strasznie dużo zastosowań, bo przede mną przychodziła pani z takim chłopczykiem z autyzmem a po mnie zazwyczaj był pan cierpiący na migreny. Warto! -oczyszczacz powietrza i nawilżacz powietrza- jeśli jak ja nie wyobrażacie sobie nie otwierać przez kilka mcy okien, to koniczność dla Was, zawsze jest tańcza opcja nawilżacza czyli mokre ręczniki na kaloryfer, tylko wtedy tracimy trochę na ogrzewaniu Mam nadzieję że komuś pomogłam, czekam na Wasze sprawdzone sposoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 7:45 codzienny raport smogowy na portalu https://swiatoze.pl/ Sprawdźcie rano, czy smog jest w Waszej okolicy, czy warto wychodzić na zewnątrz, czy wziąć maseczkę i czy jest sens otwierać okno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaulaaa
Polecam również komorę hiperbaryczną w walce ze smogiem tylko w CM VIMED ;)! Jedyny tak szybki i skuteczny sposób by oczyścić swój organizm, warto o siebie zadbać szczególnie teraz w okresie jesienno - zimowym kiedy stężenie smogu jest dość wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaMichalik

Smog jest straszny, u nas w Krakowie i to jest fakt. My kupiliśmy ostatnio oczyszczacz powietrza, bo nie dało się wytrzymać. Kupiliśmy https://airdog.pl/ i jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. Bardzo dobrze działa, koleżanka, która ma alergie, w naszym mieszkaniu odczuwa nawet ulgę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka

niestety dopóki nie wprowadzony zostanie zakaz wjazdu do centrum miasta smog będzie się utrzymywał nie zmieni tego nic . Zawsze zastanawiałam się dlaczego po powrocie do domu czuje smród spalonej gumy, jak dowiedziałam się ze jestem w ciąży przestraszyłam się tego dziadostwa i kupiłam maske antysmogową chyba Respro ma najlepsze opinie i wymienne wkłady najtaniej kupić przez inetrnet http://szpx.pl/sh7Pc  nie warto przepłacać za dziadowe chusty, które nie wiele mają wspólnego z ochroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast polecam zakup dobrej maski antysmugowej, która posiada niezbędne certyfikaty. Z doświadczenia mogę polecić broyx 500, nie dość że została dokładnie przebadana, to jeszcze jest bardzo wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×