Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na 30 urodziny dla faceta? INSPIRACJE

Polecane posty

Gość gość

POMOCY!!! Poszukuje inspiracji na prezent dla faceta na 30 urodziny.. niestety, jeśli chodzi o robienie jakichkolwiek prezentów to jestem dość mało kreatywną osobą.. a te już w ogóle są "ważne", więc zależy mi na naprawdę fajnym prezencie. Poza tym, bądź co bądź jest to jednak wejście w szczególny wiek.. z góry każdemu baaardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu TŻowi ostatnio robiłam prezent, ale na 40tkę, to w sumie podobna okazja ;) Miał w okolicach długiego weekendu, więc zorganizowałam 3 dniowy wyjazd do Pragi i jako coś takiego, co zostanie na pamiątkę, zamówiłam fotoksiążkę, nawet od teściowej wyegzekwowałam zdjęcia, jak jeszcze siedział na nocniku, z komunii i tak dalej no i tak je poukładałam, że było widać etapy od małego chłopca do 40 letniego faceta. Wyciągnęłam to jak rodzina była u nas na jego urodzinach i było dużo śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postaw mu jakąś nastolatkę na jedną noc, będzie o niebo bardziej zadowolony niż z fotoksiążki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, ze ja niestety mam podobnie, ale zabrałam swojego męża na weekend do hotelu http://www.palaczakow.pl/. Mieliśmy tam okazję, zeby się trochę oderwać od warszawskiego trybu życia i pochodzić na spokojnie po okolicy, która jest naprawdę urokliwa. Jestem zwolenniczką zbierania doznań i wspomnień niż przedmiotów, dlatego postawiłam na prezent, który nas do siebie trochę zbliży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcelka_90, gdzie robiłaś tę fotoksiążkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka_90
W Kserkopie, tam masz chyba 4 typy do wyboru, ja brałam classic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×