Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pobicie przez rodziców

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem tutaj pierwszy raz i nie wiedziałem w sumie jaki temat wpisać a więc wpisałem słowa związane z tym o czym piszę.. A więc, Moja koleżanka ma duży problem gdyż jest źle traktowana przez rodziców ponieważ cały czas znęcają się nad nią psychicznie oraz fizycznie ale nigdy mi o tym nie mówiła, ostatnio pobiła ją mama bez powodu i z tego co mówiła mi koleżanka to ma ona aż ok 6 siniaków, powiedziałem jej że nie może dawać się tak traktować i żeby poszła z tym na policję ale ona się boi że będzie jeszcze gorzej a więc mam parę pytań i jak ktoś zna na te pytania odpowiedzi to proszę aby je napisał gdyż bardzo to pomoże w tej sprawie a więc: - Czy jeśli ta dziewczyna jest pełnoletnia i mieszka z rodzicami ale chodzi jeszcze do szkoły to czy jak zgłosi na policji że rodzice ją biją itp to czy rodzice mają prawo ją wyrzucić z domu? Słyszałem że rodzice mają prawo wyrzucić z domu swoje dziecko gdy jest pełnoletnie ale tylko wtedy gdy już nie chodzi do szkoły a ona jeszcze chodzi więc jak jest w tym przypadku? - co grozi jej rodzicom gdy ona pójdzie z tymi siniakami na policję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×