Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak zapomnieć o facecie?

Polecane posty

Gość gość

Czuję się jak wariatka, bo nie potrafię zapomnieć o facecie, którego znam od kilku lat (był kolegą mojego eks) i spotykałam się z nim zaledwie 3 tygodnie. Z S. widywaliśmy się przez ten czas praktycznie każdego dnia, ciągle pisał i dzwonił, a w końcu przyjechałam do niego na kilka dni. Przyznaję, że wtedy sytuacja trochę mnie przerosła (nie wiedziałam jak się zachować, bo S. wysyłał mi bardzo sprzeczne sygnały np. poznawał mnie ciągle z swoimi znajomymi i mówił wszystkim, że się spotykamy i mu na mnie zależy, ale jednocześnie wydawało mi się, że się nie stara) i zamknęłam się na niego, unikałam rozmów i dotyku. Po moim odjeździe zaczął się rzadko odzywać, aż w końcu przyznał, że odezwała się do niego dziewczyna z którą kiedyś bardzo dużo go łączyło, ale ona musiała wyjechać za granicę i umówili się na spotkanie. Zerwałam z nim kontakt, ale on nie odpuszczał i co jakiś czas do mnie pisał itp. Mieliśmy 3 tygodnie przerwy w widywaniu się aż do tego weekendu. Sytuacja znowu się powtórzyła- raz okazywał mi wprost, że jest mną zainteresowany, a po chwili już traktował jak kumpla. Podczas drugiego spotkania bardzo dużo mnie przytulał, a ja nie potrafiłam się temu oprzeć. Mija już kilka dni od kiedy znowu odzywa się tylko czasem i nie wiem co o tym myśleć. Chyba chciałabym o nim zapomnieć, bo nie lubię takich gierek, ale jednocześnie nie pamiętam kiedy jakiś facet potrafił sprawić, że poczułam się tak dobrze. Jak mogę o nim zapomnieć? Czy może jednak dać temu szansę i czekać jak się rozwinie?

Gość gość
Tak samo jak o kobiecie

Gość gość
Zostaw go bo będziesz miała z nim udrękę.

Gość gość
Afirmacja na idealnego partnera Ja odpuszczam, bo postanowiłam skorzystać z mojego talentu do szczęścia. Przez odpuszczenie od poprzednich partnerów powstało miejsce w mojej świadomości na coś nowego. Moja wewnętrzna mądrość spowoduje że przyciągnę prawdziwego i idealnego partnera. On jest idealny dla mnie pod względem fizycznym, duchowym i emocjonalnym. Moja osobowość spowoduje, że stanę się idealną dla mego partnera, którego szukam. Jestem napełniona miłością, harmonią, wewnętrznym pokojem i wzajemnym zaufaniem. Jestem kochaną i kochającą. Idealny partnerze, wiem że ty jesteś i szukasz mnie, tak jak ja ciebie szukam. Ten wspólny duch który spowodował u nas tęsknotę, złączy nas razem. Ja cię bardzo kocham, i proszę dla nas obydwóch, daj się dzisiaj prowadzić poprzez twój wewnętrzny głos, ażebyśmy spotkali się w miłości. Ja już często czułam twoje objęcia, przytulania i nasze rozmowy. Często byliśmy razem złączeni w wewnętrznej miłości. Często słyszę twoje wołanie, twój kochający głos. Czuję nieskończoną harmonię, która doprowadzi nas razem i sprowadzi do doskonałości Ja jestem ciałem, duszą i duchem, tak jak ty. Pozwól nam na tych płaszczyznach spowodować, ażebyśmy stworzyli nierozłączną jedność. Ja śpiewam i tańczę z tobą, jestem szczęśliwa i pewna, ja znajdę ciebie, tak jak ty mnie znajdziesz.

Gość gość
Afirmacja na idealnego partnera Ja odpuszczam, bo postanowiłam skorzystać z mojego talentu do szczęścia. Przez odpuszczenie od poprzednich partnerów powstało miejsce w mojej świadomości na coś nowego. Moja wewnętrzna mądrość spowoduje że przyciągnę prawdziwego i idealnego partnera. On jest idealny dla mnie pod względem fizycznym, duchowym i emocjonalnym. Moja osobowość spowoduje, że stanę się idealną dla mego partnera, którego szukam. Jestem napełniona miłością, harmonią, wewnętrznym pokojem i wzajemnym zaufaniem. Jestem kochaną i kochającą. Idealny partnerze, wiem że ty jesteś i szukasz mnie, tak jak ja ciebie szukam. Ten wspólny duch który spowodował u nas tęsknotę, złączy nas razem. Ja cię bardzo kocham, i proszę dla nas obydwóch, daj się dzisiaj prowadzić poprzez twój wewnętrzny głos, ażebyśmy spotkali się w miłości. Ja już często czułam twoje objęcia, przytulania i nasze rozmowy. Często byliśmy razem złączeni w wewnętrznej miłości. Często słyszę twoje wołanie, twój kochający głos. Czuję nieskończoną harmonię, która doprowadzi nas razem i sprowadzi do doskonałości Ja jestem ciałem, duszą i duchem, tak jak ty. Pozwól nam na tych płaszczyznach spowodować, ażebyśmy stworzyli nierozłączną jedność. Ja śpiewam i tańczę z tobą, jestem szczęśliwa i pewna, ja znajdę ciebie, tak jak ty mnie znajdziesz.

Gość gość
Nie zazdroszczę bo serce do niego się rwie, a rozum od czasu do czasu woła daj spokój on "Ciebie nie chce" bo każda z nas wie, że facet jak mu zależy to będzie się starał i nie da się jednym sercem kochać za dwóch. Najbardziej żałosne jest, że "zapominałam" o kimś podobnym 4 lata, teraz przerabiam znów identyczną historię i się zastanawiam czy nie wynajduję sobie sama takich typów. Nie mam zamiaru "sapać" za kimś kolejnych 4 lat. Sądzę, że trzeba znaleźć sobie odskocznię w formie pasji, dbać o siebie (czyli siebie rozpieszczać) i tak sobie myślę, ze tamten wydawał mi się cudem a okazało się, że zadłużyłam się w kolejnym cudzie, niestety już zajętym ;( Powodzenia Ps. Jedno jest pewne można zakochać się kilka razy w życiu tylko trzeba się na to otworzyć... spróbuj też tego faceta sobie obrzydzić, dostrzeż jego wady i je wyolbrzymiaj wówczas ideał nie będzie już taki cacy :)

Gość gość
A moze przestań się zachowywać jak nastolatka i zapomnij o tym dzieciaku? To nie miłość tylko jakaś brazylijska telenowela ,jak się nie ma problemów to się je stwarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować