Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chi

Chi

Polecane posty

Też zbierałam kartki :) x Nie zamykaj dzisiaj drzwi. Nie słyszałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Jaki brak mięsa??? :O U mnie też pieczone ziemniaki, do tego gotowana pierś i czerwona fasola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Hi Chi. You were right :) Ziemniaczki wyszły przepysznie a kotlet okazał się piątym kołem.. :) W zasadzie zgadzam się z Tobą, ale na niedzielę przydałby się jakiś "kąsek" do takich ziemniaków. I nic mi nie pasuje. Brak pomysłu. Ale chętnie wesprę się Waszymi inspiracjami. Chi, a gdybyś miała gości i te ziemniaki? Do tego kolorową sałatkę z cukini, pomidorków koktajlowych ... To co jeszcze takiego light? ps Doradź co mam chapnąć z tego sushi tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
grillowany kurczak? hmm nie przepadam zbytnio. Chodzi mi o te domowe grille. Grill lubię el classico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuczaki sa nafaszerowane antybiotykami :-( nie trujcie sie ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad i poobiedzie. Już nawet po kolacji i właściwie po niedzieli. Ptyś a jak jesz czerwoną fasolę w takim zestawie ? Dodajesz jakiś sos ? x Ho jadłam tam kilka zestawów, uwielbiam, więc mogę polecić wszystko :) Najlepiej wybrać jeden z gotowych zestawów. Masz wtedy przekrój bo na każdej tacy jest kilka różnych rolek. Ja uwielbiam surowego łososia, więc często wybieram tatar z łososia. A polecić to polecam bardzo ale to bardzo ostrą zupę z owoców morza. Zabija ale jest uczciwa bo ma godziwa ilość ośmiorniczek, kalmarów i innych takich :) Wejdź na ich stronę na fece to dostaniesz oczopląsu od kolorów :) aaaa a teraz od poniedziałku do czwartku jest promocja i dodają do trzech rolek w gratisie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cha :) Muzyka mieści się w każdym menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pticznaja
Hejka:) Ale jestem zamordowana dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chi Nasi wczorajsze skokach zajęli 4 i 5miejsce. jak Szkoda że wiatr naszym nie sprzyjał;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ptaszku. Też jestem zamordowana, a jutro poniedziałek i a piać Polska ludowa :) Co do sushi to w piątek lecę na weekend do wawy na szkolenia i mam zamiar pójść i poszaleć z przyjaciółmi w jakiejś wypasionej knajpie :) Zrobię Wam zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to mam wolne jutro , po tych paru dniach co byłam w pracy należy mi się. Najlepiej jakbym pracowała 7 dni w tygodniu. Po 12 h dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak pracuję często więc wiem jak się czujesz. Lubisz kino ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę już spać po meczacym dniu. Spokojnej nocy wszystkim życzę Dla każdego po 😘 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leć. Ja pójdę w Twoje ślady zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Normalnie, z puszki na talerz i wcinam :D Daj znać czy ta knajpa dobra to może kiedyś pójdę i stestuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Ptysiowy przepis na fasolkę petarda :D też muszę sobie taką zrobić :D Cha :) nie przejmuj się poobjedziem. Wszak to nie łostatni mój posiłek jak mniemam. Dawaj co tam wrzucasz w miskę.;) Chi apetycznie, a tą zupą mi podkręciłaś soki. Litości. Ptica :) tu to taki grzeczny temat. Miło i słodko. Fajna odskocznia od pojepów. Ale. ;) Gdybyś się chciała poszlajać tam w bagienku to idziemy pod rękę...;) i wracamy.:) Ps Jakby co to mam jeszcze drugie wolne ramię.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho Hjang
Hej. Colibello "monetę" wrzuciłem Ci na sąsiednim ;). Co do twojej prezentacji obrazkowej to w okolicach 1:26 zobaczyłem zakamuflowaną vaginę. Pytanie do Was co tam jest. :D . Moim zdaniem vagina. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pticznaja
Ho ja juz nie mam siły walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×