Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak się kończy jedzenie syfiastego fast food w UK

Polecane posty

Gość gość
Dlatego mieszkam u siebie w pl gdzie jedzonko jest pyszne i cała UE nam go zazdrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaru mary fast foodów
do PL też wpuścili wszyskie fast foody i tym gòwnem ludzi trują, mało KFC i durnowatych Mac'ów w każdej Polskiej wsi? więc nie píerdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma u mnie tego syfie przyglupie wiec nie uogolniaj ze swojego angielskiego pierdziszewa. Wędliny mam od zaprzyjaznionego rolnika a chleb wypiekamy sami. Jajka i mleko rowniez od znajomego gospodarza:) i takie pyszne prosto od krowy jak za komuny, a nie twoje syfiaste UHT ktore nawet sie nie zsiądzie bo taki syf :D wszyscy sie zajamy gdy robie w niedzielę kartofelki ze skwarkami z siadłym mlekiem. Zazdroscisz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajadamy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agata
gość dziś ale mi apetytu narobilas :) ide zrobic pyszne ziemniaki zapiekane ze skrwarkami i do tego mam ZSIADŁE mleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podaj adres to wpadniemy w gościne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love UK
Jasne, bo w Polsce nie ma syfiastego jedzenia. Ciekawe skąd w takim razie biorą się zatrucia w przedszkolach, szpitalach, restauracjach, czy na koloniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I hate UK
Biora sie z tego ze rąk nie myjecie brudasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorą sie stad, że na przykład jak mnie przyjmowali do pracy w luksusowej!!! restauracji ... nie wymagali żadnych badań lekarskich :D w cywilizowanych krajach np. w PL chcąc pracować na wakacje w budce z frytkami musisz mieć aktualne badania. i żeby nie było komentarzy - ja tam nikogo nie zarażę - ale co do niektórych kolegów :O to już taki pewny nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarni z HIVem plują do jedzenia w UK, tylko mówie co wiem. Dlatego nie jadam take away ani w restauracjach, szczególnie fast foods, i polecam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angole nie potrafia samemu zupy ugotowac ani rosołu słyszeliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×