Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paror

Restauracja Leśna Sosnowiec opinie

Polecane posty

Cześć Dziewczyny ! Mam do was pytanie czy może korzystałyście kiedyś z usług restauracji Leśnej w Sosnowcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Ostatnio siostra organizowała tam wesele i muszę przyznać że lepszego lokalu nie mogła sobie wymarzyć !! Świetna lokalizacja, piękry krajobraz i ładny lokal. Jedzenie rewelacja, bardzo ciekawi właściciele. Myślałam że jak są starsi to będą mieć inne podejście a tu taka miła niespodzianka i niesamowicie mi pomogli zorganizować mój ślub. Jeśli szuka sali weselnej to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaa446
Też miałam tam kiedyś imprezę ale komunię syna i muszę przyznać że świetnie to wszystko sobie zorganizowali, byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty i samej organizacji w tej restauracji leśnej w Sosnowcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paror
Dziękuje dziewczyny za szybką informację na temat tej Restauracji Leśnej, teraz jestem już pewna że warto tam zorganizować swój ślub. DZIĘKI ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian332
Polecam, jedzenie najlepsze jakie spotkałem w SOSNOWCU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super restauracja w Sosnowcu, według mnie jedna z najlepszych w tamtej okolicy, ostatnio jadłam tam obiad z rodzinką... PYSZNOŚCI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiaczekxx
Byłam w tych rejonach u swojej koleżanki która jest z Sosnowca i było rewelacyjnie w tej restauracji. Polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam organizować tam komunię. Jestem na świeżo...Masakra jakaś. Najwiekszym minusem jest tu brak obsługi. 9 komuni organizowanych w całym budynku obsługiwało 5 kelnerów. Goście po 3 godzinach od obiadu dostali dopiero torta....obiecane lody zjedliśmy na pół godziny przed końcem po czym zaraz podano gorący posiłek i do domu. Zimna płyta była tak skąpa że ciagle miałem wrażenie że coś chyba jeszcze doniosą....myliłem się... więc jeśli usłyszycie od właścicielki płyta "standard" to w jej skład wchodzi: jedna połówka jajka faszerowanego na osobę talerz wędlin wyschnietych w ilości Max 2 plasterki na osobę, dwie salatki w mini miseczkach czyli wychodzi okolo łyżka stołowa na osobę jedna galaretka z kurczaka i serio jeden kawaleczek śledzia....bardzo mało.....bardzo.....jeśli chodzi o jakość to; rosół bardzo dobry gorący, drugie danie ok chociaż nie polecam rolad...ze względu na ich wielkość ok 5 cm....serio !!! W smaku obiad surówki bardzo dobre. Zimna płyta już bez komentarza....gorąca kolacja bardzo dobra bogracz lub krokiety są całkiem ok. Podsumowując mało mało zimnej płyty i brak obsługi....kawa i herbata pojawiła się w termosach dopiero po 2 godzinach po interwencji. Właścicielka całą imprezę przeciwdziała w budzie przed lokalem kręcąc lody i lejac piwo zwiedzającym ośrodek obok spacerowiczom....innymi słowy kasa kasa a tam niech się dzieje.....szok....skapstwo, sknerstwo, Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie gdzieś organizować imprezę to w Dąbrowie jest Zajazd Kwadrat - i śmiało można w ciemno brać bo są super, mega porządnie do wszystkiego podchodzą. Dobre, a przede wszystkim na prawdę świeże jedzenie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×