Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem czy mu sie podobam. Co myslicie?

Polecane posty

Gość gość

Jest jeden chlopak, z ktorym znamy sie z widzenia od dawna. Chodzilismy do tej samej silowni. Nagle on podszedl i zaczal mi opowiadac na temat cwiczen. Potem jak wychodzilam on szedl za mna i powiedzial ze martwi sie zebym sie nie przetrenowala bo jestem delikatna. Kolezanka podlapala temat i spytala co on sie tak martwi. Innym razem powiedzial ze podziwia to ze tak cwicze. No i ja chcialam mu opowiedziec o cwiczeniach a on jakby zaniemowil i widzialam na twarzy jakby rumieniec kiedy patrzyl mi w oczy dosc dlugo. No potem znowu byla sytuacja ze inne chlopaki podchodzili hej co tam pogadac a on podchodzil i ich jakby chcial splawic i przejmowal rozmowe. I podszedl do mnie po dluzszej przerwie jak dawno mnie nie bylo spojrzal tak na mnie az dreszcze mnie przeszly. I ktos powiedzial ze on ciagle ta silownia i ze nie ma rodziny ani nic. I kolezanka na to ze on ma zone i dziecko. A ja na to zdziwienie, bo ciagle go widze w silowni. I teraz juz nic nie wiem czy jest wolny czy zajety i czy mnie podrywal czy tylko lubi i jak przychodze to go unikam. Byla tez sytuacja ze stalismy w trojke i jakby nas chcieli swatac mowiac ze mamy ze soba wiele tematow i wspolnego i on odwrocil sie na piecie jakby speszyl i uciekl. A potem podszedl i mowi ze o cwiczeniach by ze mna rozmawial ? z taka ironia to powiedzial. I kolezanka na to ze po prostu wspolnym hobby. I juz nie wiem co myslec i jak sie dowiedziec. Poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy kolezanka mowi prawde i skad to wie? Czy to kolega mowil prawde ze on tylko silownia i nie ma rodziny. Nie wiem czy spytac wprost czy go unikac czy co. Bo nie wiem czy to jest flirt czy tylko takie zagadywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolnie to nie problem dla mnie poznac kogos innego. Inni faceci sa zainteresowani i cos mozna z tego wybrac ale zaintrygowal mnie ten temat bo chce wiedziec czy kolezanka jest szczera i chce znac jego intencje. To wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanką sama może mieć chrapke na niego... A skąd ona to wie ze on żonaty? Zapytaj jej jak on sie nazywa, chociażby z imienia, może go znajdziesz na FB i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma go nigdzie. On bardzo ceni prywatnosc. Czasem jego kolega mnie zagadywal przy nim ze co ja tak rozmawiam z Przemkiem i zebym tu podeszla. I on wtedy sie odzywal do mnie mowil ze ma dla mnie cos slodkiego bo za duzo cwicze. I w ogole byl mily. Tak jakby swatanie albo mi sie zdawalo. Nie wiem skad kolezanka wie. Ona twierdzi ze ktos byl na jego weselu itp ale moze sciemnia bo to przystojny facet na poziomie a do tego z charakterem no i bez nalogow. Ogolnie fajny. A kolega ze on nie ma rodziny ale tez moze sciemniac bo to kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj obrączki. Jak się chce to dziś można znaleźć wszystko w necie. Tylko trzeba pogrzebać jak dzik w zoledziach. A koleżanka może ma sama ochotę na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nigdy nie mial obraczki. Ale wielu nie zaklada zonatych wiec to mi nic nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie dodatkowo 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakdorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam da się zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Chyba dam sobie siana. Nie mam pewnosci ze jest wolny a nie chce klopotow wiec bede go unikac a jak spyta czemu to powiem ze nic i ze nie chce zeby czasem zona byla zla ze za duzo rozmawiamy. I wtedy powie sam czy ja ma czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojtek ma 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×