Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiki2878

Coś oryginalnego na wesele

Polecane posty

Gość wiki2878

Hejka :) macie jakieś oryginalne pomysły o atrakcje na weselu ? Co teraz jest w modzie. Z czym ostatnio spotkaliście się ciekawym na weselu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czym ciekawym ? z rozwodem bo wszystkie wesela są nudne wiejskie i na jedno kopyto a rozwody są ciekawsze bo kazdy ma milion innych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze wesele jest wtedy, jeśli w centrum uwagi jest młoda para. Młodzi nie powinni siedzieć i pachnieć, ale aktywnie uczestniczyć w zabawianiu gości. Młody i młoda muszą obtańczyć wszystkich gości, z każdym porozmawiać i tego nie zastąpisz pokazami barmańskimi, czy fotobudką. Co gorzej, im więcej atrakcji, tym goście więcej narzekają, że przyszli, dali i nie mogli nawet chwilę z młodymi porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka222
Byłam na weselu gdzie zaproszono Dawida Krzyżowskiego, który jest mistrzem polski we freestylu z piłką. Robił różne ciekawe sztuczki z piłką i wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem. chłopak jest naprawdę utalentowany. Dobrał muzykę i rekwizyty do okoliczności. Z pewnością jest to coś oryginalnego i nikt Twojego wesela nie zapomni. tutaj jeśli chcesz masz namiary www.dkfreestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalka
Mi się bardzo podobają lody na gałki na weselu. Można wynając takie stoisko z osobą obsługującą :) I jeżeli ślub jest w lato to można pomyśleć o weselu w ogrodzie - samo w sobie będzie atrakcją i zaskoczy gości. Np. w takim pięknym ogrodzie: http://www.lesniczowka.wodzislaw.pl/pl-PL/restauracja.html#ogr%C3%B3d-grill, a w razie czego można przenieść się do środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto brać pod uwagę fotobudkę jako atrakcję weselną? Wg mnie to zawsze się sprawdzi i spodoba każdemu, warto sprawdzić na www.Fotobudka24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vito Scaletta
Myślę, że jeśli ma ktoś już zarezerwowaną jakąś konkretniejszą salę, to jeśli nie ma pomysłu na takie atrakcje, powinien zapytać właścicieli obiektu o jakieś rady. Ja sam organizowałem kiedyś wesele w Warszawie w Klubie Sosnowym i jako że organizuje się tam wesela dość często, to właściciele jak najbardziej byli w stanie doradzić co i jak. Dzięki temu właściwie każdy element wesela wypalił i to całkiem dobrze. Nawet dzieci miały sporo radochy ;) A jeśli nie macie pomysłu na to, gdzie w ogóle wesele zorganizować, to polecam http://klubsosnowy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może oryginalnym pomysłem na weselna atrakcję będzie wybór fotobudki, co o tym sądzicie? Warto zerknąć na www.fotobudka-event.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka to taki standard na weselu, więc nie wiem czy jest to takie oryginalne, ale to na pewno fajna zabawa. U mnie na weselu była i znajomi robili sobie zdjęcia, które wklejali później do albumu ślubnego. Kupiliśmy więcej albumów w hurtowni http://www.fotoetui.pl/ i wszystkie już wykorzystaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że wystarczy postawić na środku świeczkę, przy pomocy której goście spalą koperty przygotowane dla pary młodej. W końcu zamiast wyrzucać pieniądze na głupstwa, można je spalić. Goście do końca życia takie wesele zapamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×