Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

staxneti

mam juz dosc.

Polecane posty

czesc, ludzie mam juz dosc, wkurza mnie juz wszytsko, zero sensu w zwiazku, ladna zona, wspaniala 2-jka dzieci, dom, plany na budowe domu, mam 37 lat i chyba mam depresje bo nie widze juz sensu zycia...wszystko co mam to cos co nie jeden by chcial i byl szczesliwy, ja natomiast jestem zdesperowany i jak cholera mam juz szczerze dosc..... szukam miejsca by uciec w smierci. zona z ktora nie czuje juz zwiazku i szczescia jak umre dostanie za mnie odszkodowanie wystarczajaco wysokie, ja poprostu chce odejsc i przestac istniec. W dodatku poznalem dziewczyne, jest naprawde cudowna jest moim aniolem, rozumie mnie, bynajmniej tak mi sie wydawalo, jest przesliczna i ma taki cudowny usmiech... problem jest ze jest ode mnie o 21 lat mlodsza, zakochalem sie w niej, ale ona nie jest na nic jeszcze gotowa, nie ma bladego pojecia o zyciu, w porownaniu do mojej zony nie jest moze zbyt piekna ale taka wspaniala, taka cudowna, czulem sie tak dobrze jak byla przy mnie, a teraz nawet i ona powiedziala mi bym lepiej zapomnial, ze to nie ma sensu.... normalnie tragedia ludzie, jestem kims kto potrafi prawie wszystko od mechaniki po elektronike, zarobki 5-6 krotnie wyzsze od krajowej a mam kurde takiego dola....nie mozna na sile trzymac kogos przy sobie...wpadlem na pomysl, tu gdzie mieszkam znalazlem stara kopalnie dosc gleboka, wlaz do dziury jest zasuniety duzym glazem jak to cholera odsunac?? mam kolege zaufany koles moglby mi pomoc ale to wazy kurde duzo, jak to uniesc na odludziu...,mozna byloby wypic co nie co na koniec i poprostu wskoczyc tam, jeden kilometr glebokosci pogrzebie mnie na wieki, mysle ze w moim przypadku to najlepsze wyjscie zapomne o wszystkim....tylko problem jest jak to cholera podniesc, 4-5 tonowa wyciagarka nie da rady ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarstwo na wszystko
jedź sam na wakacje na dwa/trzy tygodnie, polecam coś poza europą, najlepiej jakaś afryka czy filipiny, wrócisz i chęć do życia ci powróci a z żoną będziesz się bzykał jak królik, depresja też ci od razu przejdzie, po prostu potrzebujesz oderwania od rutyny i innej perspektywy, powodzenia ziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarstwo na wszystko
jak chcesz pogadać podaj jakiś kontakt, może być np. GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge dostac sie do konta....juz mi przeszlo dzieki, potrzebny byl " reset" teraz jak usunac ten post hahah !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz, tak właśnie mają samobójcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×