Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutass789

Mój mąż jest okropny

Polecane posty

Gość Smutass789

Nie ma żadnych wyrzutów sumienia, gdy kłamie, raz mnie okradł, wiedział, że mam kasę w szafce to wpłacił ją sobie do banku. O nic nie dba, nie potrafi niczego załatwić, nawet swoich spraw. Ja muszę za wszystko płacić, on pracuje, a chowa swoją kasę w banku, nawet gdy go proszę o kupienie jajek i przyprawy to muszę my dawać kasę, a przynosi tylko jajka. Rozmowa z nim to jak z głuchym, proszę go o coś, a on ma to w d***e, wypadła nam klamka z drzwi i już 2 miesiące jej nie naprawił, zawsze jutro, potem itd. Życie z nim to ciągłe użeranie, jestem już tak wykończona psychicznie, że mam dość. Mamy 4 letnie dziecko, nigdy nie był z nim na spacerze, nie zajmuje się nim, ja płacę za przedszkole. Nie ma też żadnych pasji, niczego się nie uczy, nie czyta, w czasie wolnym tylko chleje piwa i przegląda internet. Wylewam swoje żale, ale też apeluję do innych kobiet żeby doceniały swoich mężów. Jeśli facet wszystko opłaca, gra w piłkę z dzieckiem, interesuje się jego albo waszym życiem, dba o dom, można z nim pogadać albo on ma coś do powiedzenia w tematach innych niż facebook, ładne d**y czy złośliwe docinki to cieszcie się. Zawsze mogłyście trafić na męża jakiego mam ja, już chyba nie ma gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto go wybrał na męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziały galy co brały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutass789
Oczywiście ja, ale nie był taki. Przed ślubem nie mieszkaliśmy razem, do tego temat finansów nie istniał bo utrzymywali nas jeszcze rodzice. Dochodziło jeszcze miłosne zaślepienie i widać co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim typem bym nie była nawet 24 godzin. Mójjest bardzo oodpowiedzialny i troskliwy ale ja nie izoluję go w związku i jest nawet podczas każdego badania cipki i mam go prawo mieć jak również wspierał porody. Takie przeżycia łacza zwiazek i powoduja odpowiedzialność za dom żonę i dzieci. Gdy ty masz intymność z ginekologiem a męża sie wstydzisz to tak się kończy zdrada i rozstanie lub w huj... grane przez męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystniej finansowo dla ciebie bedzie go wypieprzyc z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mbomba

Ja też jestem w beznadziejnym związku a mamy 2 najukochanszych na świecie dzieci. Mój partner jest cholerykiem i tyranem. Oskarża mnie o chorobę psychiczną a to on sam powinien się leczyc. Każdy wokół niego jest głupi i beznadziejny a siebie uważa za bóstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Współczuję Wam. Ale najlepiej zacznijcie zbierać różne dowody, nagrywajcie jak się wydziera, jak ma ataki złosci, jak wyzywa itd. Będziecie potem miały dowody w sądzie i rozwód z ich winy bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.01.2018 o 17:46, Gość gość napisał:

Z takim typem bym nie była nawet 24 godzin. Mójjest bardzo oodpowiedzialny i troskliwy ale ja nie izoluję go w związku i jest nawet podczas każdego badania cipki i mam go prawo mieć jak również wspierał porody. Takie przeżycia łacza zwiazek i powoduja odpowiedzialność za dom żonę i dzieci. Gdy ty masz intymność z ginekologiem a męża sie wstydzisz to tak się kończy zdrada i rozstanie lub w ...... grane przez męża!

Wypierdalaj z tym tekstem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boszz 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia

nie umiesz zakceptowac jego lewactwa to twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój jest ...em 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mój jest ...em 

To go utop w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki

ale wolisz autorko siedziec i narzekac zamiast sie rozwiesc, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×