Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak objawia się chęć posiadania dziecka???

Polecane posty

Gość gość

Czy to się jakoś czuje? Skąd wiedziałyście że chcecie je mieć? Jak wasi mężczyźni okazywali że chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym sie objawia ze nie widzisz siebie po 40-50 bez dzieci Bo wszystko sie kiedys nudzi I te wycieczki zagranicNe I te imprezy I inne przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tego nie wiesz to znak że nie chcesz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się wie. Czujesz zazdrość na widok ciężarnych i wózków. Na wakacjach "czegoś ci brakuje" i zazdrośnie patrzysz na pełne rodziny. Wyobrażasz sobie jakby to było z dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:25 dziecka nie powinno się posiadać tylko dlatego że człowiek się boi starości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię dzieci ale nie zazdroszczę nikomu że je ma. Ciąża kojarzy mi się z horrorem a poród to już w ogóle na wakacjach ostanie czego mi bark to dziecko.... Ale uwielbiam mojego bratanka i tęsknię za nim jak długo go nie widze... Achhh ja chyba nigdy nie poczuje tego całego instynktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadłam. Tak bym nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:12 Jak wszystkie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P***a mnie mocno swędziała i ciągle chciało mi się rochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam pissda mnie czesto swedzi, a dalej mnie wozki w sklepach irytują. wąska alejka przed ladą w aparcie, ogladałam bijou i pissda zatarasowala przejscie wozkiem. nie obejrzałam wszystkich pierscionkow. wyszlam. tylko sie w****i.lam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:17 dobrze ze wymyślili chusty ;) zawsze baka można wsadzić w chuste i wózka nie trzeba targac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie, wpadka. Nigdy bym swiadomie nie zaplanowala tego. Drugiego juz bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuste? jakiej kobiecie bedzie sie chcialo lazic po galerii 2 h z chusta , czy ona przymierzy latwo gacie i bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:27 A ja bym chyba chciała wpaść bo świadomie nigdy siw nie zdecyduje... I jak jest? Da się przeżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:32 chuste ubiera się wtedy kiedy nie mierze się gaci ale biżuterię można kupić spokojnie buty też także luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej dobrze sie zabezpieczac i nie wpadać. Bo potem mozesz wpasc ale w depresje, rodzac i wychowujac niechciane lub nie do konca chciane dziecko.. Po co tak ryzykowac? Ciaza powinna byc swiadoma, dojrzala decyzja, po to by w przyszlosci jej nie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wpadłam. Tak bym nie miała. Zgłoś gość dziś 19:12 Jak wszystkie tutaj usmiech.gif Mowcie za siebie, obie ciąże planowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dziwno głupie pytanie. A skąd wiesz że że chcesz czegokolwiek w swoim życiu. Po czym poznajesz, że chcesz studiować, poznawać ludzi ? Że chcesz wyjeżdżać ? Po czym poznajesz, że chcesz być z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"e tam pissda mnie czesto swedzi, a dalej mnie wozki w sklepach irytują. wąska alejka przed ladą w aparcie, ogladałam bijou i pissda zatarasowala przejscie wozkiem. nie obejrzałam wszystkich pierscionkow. wyszlam. tylko sie w****i.lam " To nic nie znaczy. Cudze bachory wnerwiają tak samo kobiety które chcą mieć własne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:21 wiedziałam że nie chce studiować a chce pracować. Wiedziałam że chce wyjeżdżać zwiedzać świat i ze to jest ten mężczyzna bo serce mocniej bije chce spędzać z nim czas widzę go w swojej przyszłości ale nie wiem czy chce mieć dziecko...może coś się wtedy czuje jakiś brak czy coś... Nie wiem jakbym wiedziała to bym nie pytała. Kobiety które mają dzieci które je chciały musiały skądś wiedzieć że chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki miało być do 20:11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dziecko z wpadki wiec nie wiem, nie znam odpowiedzi na to pytanie i tez sie kiedys mad tym zastanawialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze to samo przychodzi.. I jesli Cie dopadnie to bedziesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie chciałam mieć dzieci, mimo że miałam męża. Dla mnie instyknt pojawił się w ten sposób, że czułam zawód, jak pojawiał się okres. I tak może przez niecały rok takich rozczarowań pojawiającym się okresem, zaszłam w końcu w ciążę. Nie szalałam jakoś bardzo z tego powodu, ale cieszyłam się, że jestem w ciąży, jednak drugiego modlę się, żeby już nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie byłam kochana w dzieciństwie, więc zawsze marzyłam o tym żeby być komuś potrzebnym, żebym to ja mogła kogoś kochać. Jak byłam po 20-tce to poczułam się na tyle dojrzała, żeby to dziecko posiadać. Marzyłam o tym, żeby poczuć jak to jest być w ciąży, jak to jest nosić dziecko pod swoim sercem, jak to jest kochać i być kochanym. Z tęsknotą patrzyłam na niemowlęta, na roześmiane buźki, na wyciągnięte rączki. Marzyłam, żeby te rączki obejmowały właśnie mnie - mamę. Chciałam być ważna dla dzieciątka, chciałam je przytulać, kochać. Z czasem jeszcze bardziej pragnęłam być odpowiedzialna za wychowanie drugiego maleńkiego człowieka. A ponieważ mi w dzieciństwie brakowało miłości chciałam w końcu kogoś kochać i czuć się komuś potrzebna. Pragnęłam, żeby moje dziecko czuło się kochane, żeby mieć z nim super kontakt teraz i w przyszłości, żeby wychować fantastycznego porządnego człowieka. Udało mi się znaleźć mężczyznę, który nadawałby się na ojca. Jest dziś moim mężem, w ciążę zaszłam jak miałam 26 lat, urodziłam mając 27. Dziś mam 40 lat i fajny kontakt z moją 13-letnią córką. Mam nadzieję, że tak pozostanie. Kocham ją tak, jak myślałam wtedy i czuję się jej potrzebna. Więcej dzieci mieć nie mogłam. Choć jeszcze wiele wychowania przed nami to wiem, że było warto. Dziecko to dla mnie sens życia. Bez córki byłoby mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:56 dziękuję Ci za tą odpowiedź :) ja tego nie czuje choć bardzo lubię dzieci. Chciałabym poczuć to co Ty ale myślę że nie poczuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz przyznam poczulam 37l..ale sie nie sklada jakos i tez watpie czy bede miec...Raptem przyszlo..podroze juz tak.nie kreca..bo sie duzo widzialio...mize mam chxec ba Ameryke Polud.Azje. Usa-brak kasy,impry nie bawia, picie tez, brak hobby??,znajomi zajeci rodzinami..na sile umawianie i sxukanie terminu...brak fajnej pracy...dalej juz nic nie widze interesujacego. Wiec co?? Moze dziecko bada nowy sens..akbo chuj z***bb..wsxystko tak ze bede wyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz przyznam poczulam 37l..ale sie nie sklada jakos i tez watpie czy bede miec...Raptem przyszlo..podroze juz tak.nie kreca..bo sie duzo widzialio...mize mam chxec ba Ameryke Polud.Azje. Usa-brak kasy,impry nie bawia, picie tez, brak hobby??,znajomi zajeci rodzinami..na sile umawianie i sxukanie terminu...brak fajnej pracy...dalej juz nic nie widze interesujacego. Wiec co?? Moze dziecko bada nowy sens..akbo chuj z***bb..wsxystko tak ze bede wyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie boję się tego ze mi nagle przyjdzie w wieku 37-38 lat... A wiem że wtedy napewno się nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne pytanie. Rownie dobrze mozesz spytac jak sie objawia chwec wyjscia za naz, chec uczenia sie, chec podjecia jakiejs pracy, dalekiego wyjazdu. Nie objawia sie przeciez wysypka czy katarem. Na ogól kazdy ma jakis plan na zycie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×