Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak objawia się chęć posiadania dziecka???

Polecane posty

Gość gość
16:49 oczywiście plan planem a życie nasze plany weryfikuje. Jak miałam 18 lat to myślałam że chce mieć 4 dzieci a teraz jak myślę że miałabym mieć jedno to dostaje ataku paniki;) myślałam że może są jakieś syndromy w sensie ze może sie zazdrości innym ze maja dzieci ze myśli się o nich bez przerwy że brakuje ci czegoś ale nie wiesz czego. Może to ze lubi się dzieci to za mało bo posiadanie dziecka to bardzo odpowiedzialna decyzja na całe życie. Dziecka na półkę nie odloze jak po tygodniu powiem kurcze to nie to niedam rady. Więc myślałam że może to się jakoś czuje ta gotowość ta chęc.... Ale może gdybym to czuła to bym wiedziała że to to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

To się czuje... Nagle odczuwasz, że nie chcesz żyć tylko dla siebie ale chcesz przekazać komuś życie...  patrzeć jak twoje kochane dziecko dorasta, przeżywać razem z nim chwilę dobre i złe, smutne i pełne radości. Chcesz obdarować kogoś bezwarunkową, szczerą miłością, całkowicie się mu oddając. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooość

A ja tam nic nie czułam, że chcę czy nie chcę, a byłam blisko 30stki, poszliśmy z mężem na "żywioł" z myślą, jak się uda to fajnie a jak nie to też będzie super (posiadanie dzieci nigdy nie było moim celem w życiu), po roku stykło i teraz jestem mamą rocznej dziewczynki, i szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że tak bardzo można kochać drugiego człowieka.... chociaż przez pierwsze tygodnie czasami miałam myśli "po co mi to było" 😄  oj ciężko było z takim ufoludkiem 🙂 a drugie? może kiedyś 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oopa

Miałam wspaniałe dzieciństwo, świetną, wielopokoleniowa, kochajacą sie rodzinę. Chciałam kontynuować ten model. Ale długo odczekałam, az bylismy zupelnie niezalezni i samodzielni. Posiadanie dzieci powinny byc przemyslana decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta234

U mnie pojawiła się chęć jak siostra urodziła, odstawiłam tabletki i zaczęłam się starać. Od razu wyznaczałam sobie dni płodne bo miała nieregularne cykle. Kupiłam sobie wówczas komputer cyklu myway, mam go do dziś. A kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×