Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ona nie chce ze mną być

Polecane posty

Gość gość

Mam 20 lat. Na studiach poznałem pewną dziewczynę. Ona ma 23 lata była zaręczona i mieszkała ze swoim narzeczonym. Jakoś tak się złożyło, że całkiem nieźle się dogadywalismy i pisaliśmy ze sobą jako tacy kumple. W pewnym momencie ona zaczęła ze mną flirtowac ale przez to, że ona była z nim to jakoś to zawsze ucinalem. Bo ona miała tego narzeczonego. Po tym jak rozstała się z nim to było na początku wakacji. Dalej pisaliśmy codziennie ale były wakacje i tak jakoś nie spotkaliśmy się. We wrześniu zacząłem coś do niej czuć ale ona jakoś nie umiała znaleźć czasu na spotkanie zawsze, że nie ma czasu, pracuje itp. Więc też uznałem, że to nie ma sensu skoro się nie chce spotkać. Na uczelni jakoś się do siebie nie odzywał smycze. Jak się jej pytałem czy się spotkamy po uczelni to było to samo co wcześniej. Już nie odpisywała jak dawniej i wgl. Tak jakby inaczej nie było to to samo. Powiedziała mi, że ktoś jest bo ja byłem niezdecydowany. Rozstała się z nim i napisałem do niej i znowu było jak dawniej tylko znowu się nie chciała spotkać. Minął miesiąc od tego i ona do mnie napisała, że jej brakuje naszych rozmów i wgl. Jak na następny dzień z nią rozmawiałem na uczelni to powiedziała, że nie widzi nas razem, że nie wie co mi powiedzieć. Zależy mi na niej i chciałbym z nią być. Nie umiem jakoś o tym zapomnieć jeszcze ją widzę codziennie. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocha innego a ciebie ma na zastępstwo do popisania wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją, bo to królewna, której jesteś potrzebny tylko do tego, żeby za nią latać. Bawi się tobą i jak sobie tak będziesz pozwalał, to będziesz tylko bardziej cierpiał. Radzę olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak to zrobić jak codziennie ją widzę. Cholernie na mnie to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pgyi8Isp1R9E1VYbcl7k3uFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Facet pokaż się 2-3 razy z inną ładniejszą i po problemie albo rzuci tamtego bo będzie zazdrosna albo Ciebie całkowicie oleje a Ty będziesz miał spokój bo ona będzie Cię unikała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematerialistka

Pajacowałes,nie umiałes sie zdecydowac a teraz masz pretensje do dziewczyny bo teraz cie nie chce?a wiesz ze niezdecydowaniem tez mozna zabic uczucie i zniechecic do siebie czlowieka?ba nawet zranic mozna..ona moze sama nie wie co czuje bo tacy jak nie daja poczucia stabilnosci emocjonalnej i komfortu psych..niekoniecznie sie bawi Tobą,nie jest po prostu Ciebie pewna albo znudziles Ją jako facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×