Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z chłopakiem i jego przyjaciółka

Polecane posty

Gość gość

Hej, nigdy nie sądziłam że będę musiała szukać pomocy w sprawie związku, ale teraz naprawdę nie wiem co powinnam zrobić. Zacznę od początku, jestem z moim chłopakiem już 2 lata, wiadomo jest raz lepiej, raz gorzej ale ogólnie dobrze nam ze sobą. Nigdy nie martwiłam się, że mógłby mnie zdradził czy coś w tym stylu. On ma przyjaciółkę, z którą dość często utrzymuje kontakt. Poznałam tę dziewczynę i polubiłam. On mnie zapewniał, że między nimi nigdy nic nie było i traktuje ją jak siostrę. Wczoraj w przypływie głupiej ciekawości przeczytałam jego smsmy z nią. Wiem, że nie powinnam tego robić, ale dowiedziałam się kilku kwestii. W dniu kiedy nie mogliśmy się spotkać, poszedł z nią na pizzę, oczywiście ja nic o tym nie wiedziałam. Zobaczyłam także smsa "żałuję, że wtedy (kilka lat temu) nie dałaś mi szansy". A zawsze mi mówił, że on nigdy nie chciał z nią być. Zapytał również, czy teraz dałaby mu szansę. Ona na wszystko odpowiadała w stylu: nie mów tak, jesteś w związku. Zobaczyłam też, że raz odpowiedziała mu "jesteś teraz z M, a zależy Ci na K." (K to jego była dziewczyna) zupełnie nie wiem jak to rozumieć. Poza tym przestało mi się podobać to, że mówi jej o kazdej naszej sprawie. Wolałabym, żeby kwestie naszych konfliktow, czy spraw miłosnych zostały między nami. Teraz pojawia się problem. Nie powiem i nie zapytam o wszystko wprost, bo nie chce zeby wiedział, że czytałam jego smsy. Pomóżcie co powinnam zrobić, czy w ogóle nie powinnam się martwić się o to, bo wyolbrzymiam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedzialas sie ze wszytkie inne sa dla niego wazniejsze niz ty i ze jestes "zamiast" i "z braku laku" i co? Za nic nie przyjmujesz tego do wiadomosci! Mecz sie dalej i oszukuj ze wszystko jest cacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zobaczyłam też, że raz odpowiedziała mu "jesteś teraz z M, a zależy Ci na K." (K to jego była dziewczyna) zupełnie nie wiem jak to rozumieć. Ale jaja, jak to nie wiesz jak to rozumieć? :D Jest z tobą a zależy mu na byłej. Jesteś zapchajdziurą niunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wiesz co to za ,,przyjaciółka". Gdyby ona kiedyś dala mu szanse to Ciebie by miał w d...e. Jest z Toba z braku laku a do tamtej pewnie cos czuje. Chyba juz wiesz co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby czegoś od niej nie oczekiwał to by się z nią nie przyjaźnił spotykając się sam na sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×