Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
saam

filtrowanie praktyczne

Polecane posty

Myślę że dobrze będzie tutaj się rozgościc. Przecież lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć. Praktycznie praktyka jest praktyczna dla praktykujących praktykantów. Zwłaszcza w dziedzinie "zrób to saam". Zapraszam :) Na poczatek mam pytanie takie : Jak się dowiedzieć jaka polska piosenka była modna wtedy gdy przychodziliśmy na swiat ? I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och to juz Twoja Zuzia bedzie wiedziala ,to kopalnia wiedzy ,my jestesmy tlumoki i niedojdy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damka rowerowa
To moze sam jak już tu jestes powiesz mi jak napompowac rower bez pompkiDo sklepu z pompkami daleko a jutro chce sie przejechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) I Chyba przespałem sprawę. Chociaż pytanie nie wiadomo czy serio zadane. Proponuję zastanowić się czy w pobliżu nie ma stacji benzynowej lub uprzejmego sąsiada. Miłej rowerzystce każdy dmuchnie. Dużo zależy od rodzaju wentyla. W cienki łatwiej dmuchnąć. Gdyby to zrobić pojemnikiem z gazem do zapalniczek to przy sprzyjających okolicznościach nawet funkcja właczenia dopalaczy byłaby możliwa :D W ekstremalnch sytuacjach mozna próbować po wykreceniu zaworka nalać wody z węża lub nasypać suchego piasku. Ale nie ma to jak pompka. Zamów przez internet i za trzy dni ruszysz w drogę. Połamania szprych Damko :) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz taką damkę, że aż nie chce mi się nią jeździć. Z odzysku, odkupiłam od kogoś bo mój rower górski mi skradziono. Jedynie siodełko ma fajne, szerokie, wygonie pupcie na nim posadzić :) Ale za to hamulec nożny😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Myślę że lepszy hamulec nożny niż ręczny. Na nogach są buty. Na butach obcasy. Zupełnie podobne do klocków hamulcowych. A ręce? Najczęściej mamy gołe. Poza tym z roweru ciezko nimi sięgnąć do asfaltu :D Jako pomysłowy Saamomir polecam zamontowanie spadochronu hamującego. Ale to jeszcze nie sprawdzone rozwiązania w przypadku rowerów. Pozdrawiam Celinke 🌻 I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pozdrawiam Saama:classic_cool: Heh, widzę, że zaglądasz tu Saam:) pisanie tego pierwszego tu postu brutalnie mi przerwano:D i nawet już nie wiem co dalej chciałam napisać. W każdym bądź razie wolę hamulce ręczne przy kierownicy na prawe i lewe koło. Przy tym nożnym to po zahamowaniu trzeba zeskakiwać z roweru bo gdy się podeprzesz nogą o glebę to już nie ma hamowania, masakra gdy np. jest trochę pochyło:-o. A kiedyś takie rowery były:D ***************** A co do Twojego Praktyczny Saamie pytania w pierwszym poscie to odpowiedź jest prosta;) wpisz w google przeboje+Twój rok urodzenia i gotowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jestem jakaś niepisata😭 ...na prawe i lewe koło:D:D:Du rowera:D na przednie i tylne koło:D pomyliło mi się z prawą i lewą ręką. Wszystko przez M:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już sobie pomyślałem że rikszą jezdzisz albo jakimś innym wynalazkiem. Chociaz jeżeli ustawić rower równolegle do naszego frontu to będzie i lewe i prawe :D Myslałem że przebój można znaleźć przy pomocy wyszukiwarki jak to jest w przypadku zagranicznych utworów. Jak się wyśpimy to może temat zgłębimy :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o pomysły pytam :) I Być może poprzez google mozna wyszukać przebój z dnia naszych urodzin. Z tym że nie chodzi o rok ale o konkretną datę. W roku to jest wiele przebojów. Tutaj jest specjalna wyszukiwarka która podsuwa gotowy clip. Wystarczy wpisać datę urodzin. Oczywiście można też inną datę, na przykład slubu. I https://playback.fm/birthday-song I Dokładnie jeszcze się nie rozeznałem w tej wyszukiwarce bo widzę ją w telefonie. I z tłumaczeniem napisów też mam problem :p ale wystarczy że będę miał na to nieco wiecej czasu to się dowiem co jeszcze można wycisnąć z tej strony. Zagraniczny przebój już znam. To teraz szukam polskiego Celinki sposobem. Zobaczymy :) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×