Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Co słychać

Polecane posty

Gość gość
http://www.uni.opole.pl/ Uniwersytet Opolski www.uni.opole.pl/ Uniwersytet Opolski. Wydziały: Wydział Ekonomiczny, Wydział Filologiczny, Wydział Chemii, Wydział Teologiczny, Wydział Nauk Społecznych, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki,Wydział Przyrodniczo-Techniczny, Wydział Sztuki. Odwiedziłeś tę stronę wiele razy. Ostatnio 09.01.18 Wydział Prawa i Administracji KOMUNIKATY(current) - Plany zajęć - Dziekanat i sekretariat Wydział Ekonomiczny Studia stacjonarne - Dziekanat - Struktura - Ekonomia - Kontakt USOSWeb Witamy w serwisie USOSWeb Uniwersytetu Opolskiego ... Kontakt Uniwersytet Opolski 45-040 Opole, pl. Kopernika 11a. tel.: +48 77 ... Uniwersytet Opolski - Rekrutacja A. A. A. Logo uczelni · REKRUTACJA · Strona główna ... Studenci Kierunki studiów. System rekrutacyjny Uniwersytet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
dragon byłeś tutaj ? Pokój (gmina) – Wikipedia, wolna encyklopedia https://pl.wikipedia.org/wiki/Pokój_(gmina) Aktualności - Urząd Gminy Pokój www.gminapokoj.pl/ Captcha. Bioróżnorodne opolskie.jpeg · Link do podstrony Gospodarka odpadami w gminie Pokój · Link do podstrony Samorządowa Instytucja Kultury - Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji · Link do podstrony Opolska Karta Rodziny i Seniora na stronie Specjalnej Strefy Demograficznej w województwie opolskim. Państwo · Polska · Województwo · opolskie · Powiat · namysłowski · TERYT, 1606032. Wójt, Barbara Zając (2006). Powierzchnia, 132,97 km². Populacja (30.06.2016) • liczba ludności, 5 292. • gęstość, 39,8 os./km². Nr kierunkowy, 77. Tablice rejestracyjne, ONA. Adres urzędu: ul. Sienkiewicza 8 46-034 Pokój. Położenie na ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
18:42 Dragon sam jesteś upośledzony i pier /doln/ięty i nie jestem Kałbuc tylko Kołbuc mam nazwisko Kołbuc przez literę O czubku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, gnoje się kłócą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
18:54 Dragon a ty jesteś analfabetą bo mam na nazwisko Kołbuc nie Kałbuc gdzie ty widzisz literę A naucz się najpierw czytać PS skoro twierdzisz że jestem nienormalny i piertolnięty to podaj powody i dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
DRAGON Ile razy mam ci powtarzać że nie mam na Nazwisko Kałbuc tylko Kołbuc naucz się najpierw czytać analfabeto mam nazwisko idioto K-O-Ł-B-U-C a nie Kałbuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kałbuc gnoju znokautuj słowami tego gnoja Dragona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Ile razy dragon mam ci powtarzać że nie mam na Nazwisko Kałbuc tylko Kołbuc i nie wygłupiam się tylko pisze pawdre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpadniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbella już wpadła z Kałbucem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zdjęcie w awatarze to. Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty mnie znasz, może nawet z widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd mam Cię znać, skoro nawet nie widzialam Twojego zdjęcia ani nie wiem jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja Ciebie też nie znam. wpadnij to się poznamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
cześć, ferie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×