Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Xlove

POZNAM Dziewczynę Kobietę Mężatkę Częstochowa DYSKRECJA

Polecane posty

Rozglądam się za kobietą całkowicie otwartą na nowe, nieznane wcześniej emocje, taką która nie tylko udaje jak większość, ale jest ciekawą nowych doświadczeń i sytuacji. Szukam kobiety zdecydowanej do realnej znajomości, bratniej duszy pragnącej mieć w swoim życiu kogoś naprawdę oddanego i wyjątkowego - kobiety, przyjaciółki, kochanki - której można zaufać - porozmawiać z nią na każdy temat, zwierzyć się - cenię szczerość i otwartość. Potrafię dać od siebie mnóstwo ciepła i czegoś jeszcze... Czegoś o czym nie jedna z Was marzy i śni... Niesamowitą bliskość, miłą atmosferę, super towarzystwo, pełne zaangażowanie - słowem całego siebie i wiele, wiele innych… Uwielbiam rozmowy i kontakt z ludźmi. Mam bardzo pozytywne podejście do życia - jestem osobą komunikatywną, umiem słuchać innych. Lubię brać od życia garściami, ale również dużo daję od siebie... Szukam JEDNEJ realnej i zdecydowanej osoby - kobiety do stworzenia czegoś wyjątkowego. Na poczatku znajomość, przyjaźń - może później coś więcej. Czas weryfikuje wszystko. Można mi zaufać GG: 64724280 xlove@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×