Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xlove

SZUKAM Mężatki Kobiety Dziewczyny Dyskretny Kochanek Częstochowa

Polecane posty

Może zacznę trochę nietypowo... Z każdym dniem jesteśmy coraz starsi... Czas biegnie nieubłaganie. Zazwyczaj nasze życie to nieustanna pogoń za rzeczami materialnymi. Dom, praca, rodzina i tak w kółko... Coraz szybsze tępo życia, równa się marna jego jakość... I tak dzień za dniem.. Tydzień za tygodniem... A może warto pomyśleć czasami o czymś szalonym, nowym? O czymś , co spowoduje, że zaczniesz inaczej postrzegać świat, na wszystko spojrzysz z innej perspektywy. Myślę, że najwyższy czas zrobić coś dla siebie. Zwykle robimy wszystko dla innych - a My? Też jesteśmy ludźmi i mamy swoje pragnienia, fantazje, potrzeby... Zazwyczaj tego nie dosttzegamy, gdyż jesteśmy na codzień pochłonięci setkami różnych spraw... Nie wiem jak Tobie, ale mnie jednak brakuje tego czegoś... Bliskości, namiętności, tej chemii... Tego spojrzenia... Brakuje kobiety, która będzie wspaniałą przyjaciółką, jak również kochanką. Więc, jeśli jesteś samotna - czekam. A może jesteś mężatką i masz ochotę na romans i coś więcej? Również jestem do dyspozycji. Wszystko do ustalenia, ograniczenia nas tylko wyobraźnia :-) Poznajmy się i spróbujmy siebie. Nie lubię bylejakości, dlatego szukam jednej - a nie setek. Jeśli myślisz podobnie - nie krępuj się i napisz do mnie - przekonaj się, co potrafię i co mogę Ci dać. Jestem bardzo zadbanym facetem. Mam 35 lat. Nie lubię się narzucać i pisać w nieskończoność... Wolę porozmawiać na żywo. Bardzo cenię szczerość i otwartość, lojalność i uczciwości. Jestem dyskretny i nigdy nie zadaje zbędnych i głupich pytań, nie wnikam na siłę w czyjeś życie. Na koniec - jestem super facetem i ze mną można naprawdę odlecieć i zatracić się... Jeśli jesteś gotowa na taką podróż - czekam. Szukam osoby otwartej i odważnej. Interesuje mnie jedna konkretna osoba - gorące i namiętne buziaki dla Ciebie - tej jednej. GG: 64724280 xlove@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mieście Świętej Panienki takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×