Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego on sie tak oburzyl?

Polecane posty

Gość gość

czyzby cos do mnie czul?nie chce sie dopatrywac nieistniejacego, ale tak sie zastanawiam, ogolnie jego zachowanie jest mile w stosunku do mnie. Czesto mi pomaga, dba o mnie, troszczy sie, mozna powiedziec ze jest na zawolanie, placi za mnie wszedzie, jest mily itd. zdarzylo sie ze gotowal dla mnie, sprzatal za mnie, w chorobie zawiozl do lekarza, przyniosl herbatke , jezdzil po mnie do pracy zebym nie szla pieszo, bo konczylam pozniej, wyciaga mnie z domu, nie pozwala zebym sie nudzila. Ja nie odplacam mu nawet w 50%, staram sie byc mila ale jest mi obojetny. Myslalam,ze traktuje mnie tak ze wzgledu na pewne okolicznosci, nie bede zdradzac szczegolow. Nie wiem czy slusznie ale ostatnia sytuacja wzbudzila moje podejrzenia, mianowicie....zazartowalam, ze znajde sobie chlopaka (aktualnie jestem sama) bogatego, dobrego w lozku i przystojnego niczym arabowie. To byl zart, bo od zawsze patrzylam na charakter, moze dlatego, ze finansowo mi niczego nie brakowalo. Ludzie mowia, ze jestem wartosciowa. Moze on o tym nie wie. Nie dal nic po sobie poznac, ale nastepnego dnia byl dla mnie oschly, dogryzal mi, wscieklym tonem mowil ze kobiety sa takie same, ze trzeba je zdradzac i wykorzystywac i tak dalej, i teraz nie wiem czy on ogolnie ma kompleksy i go to zabolalo, bo jedna dziewczyna jakis czas temu dala mu kosza, czy moze chodzi o mnie, co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pleciesz głupoty i się dziwisz , możliwe że to zostawiła dziewczyna a ty tylko zaognilas jego nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sie stara a ty mu wygarnelas, ze jest dla ciebie smieciem, ze tylko kasa sie dla ciebie liczy i seks i to z najwiekszymi szowinistami arabami. Czego oczekiwalas? Widac chlopak wie kiedy nie warto sie starac. Masz to co chcialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety z własnego doświadczenia wiem że nie ma większych szowinistow niż Polacy ;) a co do autorki to niech się zastanowi co plecie bo zachowuje się jak rozwydrzone dziecko ,trochę klasy i kultury , ps skąd wiesz że jesteś taką wartościową ? Bo coś osiagneslas ?stąd jeszcze daleko do bycia wartościowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazartowalam bo lecial jakis film czy co juz nie wiem, to byla bardziej ironia, za madra jestem na to pieklo. On chyba nie zrozumial, bo z calkowita powaga powiedzial 'jasne, ty nie jestes inna, kazda jest taka sama, no nie pamietasz co powiedzialas' , a ja na to ze zdziwieniem ze to byl zart,a on mi odpowiedzial 'dobra dobra, nie klam'. Sam zaczal temat, byl mega zly. Ciekawi mnie tylko, czy on cos do mnie ma, czy ogolnie go to zabolalo i ma zwiazek z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to chodzi ze cos osiagnelam. Jeszcze mloda jestem i moje jedyne osiagniecia to powodzenie w szkole (wygrane olimpiady itp) i jako takie powodzenie w zyciu towarzyskim ;). Ludzie mowia o mnie, ze jestem wartosciowa, w sensie ze uczynna jak to mowia z miekkim sercem, niepowierzchowna, z zasadami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się zachowujesz jakbyś rozum zjadła , pokazujesz swoje rozwydrzenie, normalna kobieta by sobie darowala takie debilne żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok ale czemu go to tak zabolalo i wsiadl na mnie, czy zrobilby tak gdybym byla mu obojetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może go obrzydzilas sobą ,albo była puściła się z arabem a on jest na tym punkcie teraz cięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś idiotką, on to wreszcie zobaczył i ma ciebie dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, zadna z bylych nie byla z arabem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ok, ale czy gdybym byla mu obojetna to by tak zareagowal czy raczej pomyslal 'ale glupia, trudno' i dalej bylby taki sam dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwości może być nawet 1000 , możliwe że nie jesteś mu obojętna ,możliwe że się na tobie zawiódł jako na koleżance ,trudno zgadnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwoje jesteście jacyś nieudani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien poszukać jakiejś fajnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jak mądry to kopnie cie w d**e bo widocznie docenić nie umiesz co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było go nie prowokować. Mówienie polakowi, że arab jest od niego lepszy to jak twierdzenie, że psie g****o z chodnika smakuje lepiej niż frytki z Mca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie myślał,że cos z tego będzie, nie byłaś mu obojętna. Może uważal cie za swoją dziewczynę, a ty wyskoczyłas z czymś takim. Już masz przechlapane, nigdy ci nie zaufa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×