Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wadą serca avsd

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem w 27tc i właśnie się dowiedziałam że moja córeczka ma wadę avsd. Czy jest tu mama która też miała ten sam problem? Gdzie rodzilyscie, ile trwał pobyt w szpitalu, jak przebiegało leczenie? Czy wasze dzieci mają ZD? Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, tez chętnie się dowiem coś na ten temat. Jestem w 32tc i zdiagnozowane avsd u synka, po konsultacjach u różnych lekarzy będę rodzic w szpitalu w rudzie śląskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn (teraz 10lat) urodził się z tą i jeszcze inna wadą. Operacja po urodzeniu i do tej pory wszystko jest w porządku. Na początku co 3mce jeździliśmy do kardiologa na kontrolę serduszka po operacji. Odrazu potem kontrola co pół roku, teraz co rok. Właściwie tylko podczas tej kontroli czyli 2h w przychodni (kontrola trwa z pół h, ale jeszcze czekanie) i właściwie tylko te 2h na rok pamiętamy o tym problemie :) Tam właściwie sobie o tym przypominamy. Na codzień dziecko niczym nie różni się od rówieśników. Chodzi do 4kl. Uczy się b. dobrze. Pyskuje za trzech :D nawet dziś, bo bluzy w takim kolorze to On nie ubierze ;) ogólnie najwięcej ma do powiedzenia. Jest najwyższy w klasie więc wada nie wpływa też na rozwój fizyczny. W szpitalu po operacji spędziliśmy kilka dni. Poznałam wtedy wiele mam z dziećmi po korekcji wady serca. ZD u nikogo akurat nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×