Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się powinna ubierac kobieta grubo po 40 tce

Polecane posty

Gość gość

No własnie jak ? Bo kiedyś to było proste: spódnicy o najgorszej długości do polowy łydki, buty na małym obcasie, bluzka koszulowa i ten sam płaszcz przez piec sezonów. I wszystko szaro - bure. A teraz 30, 40, 50 lat i po stroju nie poznasz wieku. Ale gdzie my panie 40 + mamy robić odpowiednie zakupy skoro w sieciowkach nie ma dla nas oddzielnych stoisk a na drzwiach nie wisi kartka "do lat 25"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego niby 40+ mają nosić bezkształtne kiece ? Jeansy np są ponadczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takie podarte tez mogę ? Bo się na mnie dziwnie patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leginsy na d**e kobieto , w tym najlepiej wyglądacie skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ja biegnę po leginsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna sie tak ubierac jak ma ochote, uwzgledniajac wlasna figure. Jesli jest zgrabna jak Rozenek , to niech sie ubiera w mini i kozaki, jak troche mniej zgrabna to - jak kazda mniej zgrabna - powinna pokombinowac zeby dobrze wygladac. W dzisiejszych czasach czepce dla "matron" nie sa obowiazkowe, kazdy ubiera sie jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nie ma powodu, żeby kobiety po 40-tce wyglądały stylowo. Właśnie powinny dobierać takie części garderoby aby podkreślał ich sylwetkę oraz czuły się w pełni swobodnie. Nie musi nosić luźnych ubrań, może wybierać sukienki tj. np. https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki i się czuć pełni kobieco. Wiek to nie wyrok przecież i cały czas możemy dbać o swój wygląd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kobieta o 40 powinna ubierać się przede wszystkim tak aby dobrze się czuć oraz aby było jej wygodnie. Nie ma sztywno określonych ram czy reguł. Wybierz fajne buty i torebkę, zobacz na www.Alfasan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi44
Moim zdaniem nie ma żadnych reguł tutaj... Ubieraj się tak żebyś się czuła dobrze ! ;) Każdy ma swój własny styl i powinien właśnie nim się kierować ! Ja np lubię nosić ładne materiałowe płaszczyki... Uwielbiam to po prostu ! Są takie miłe i ciepłe, żadne sztuczne poliestry. Często kupuję na http://www.polankafashion.com ;) Płaszcze 100 % wełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta grubo po 40 powinna mieć swój styl, wie jakie fasony ubrań pasują do jej sylwetki , w jakich kolorach wygląda najkorzystniej. Koszmarem są babki w stylu "dzidzia piernik" w za krótkich spódniczkach, kusych bluzeczkach, t-shirtach z infantylnymi wzorami i napisami , legginsach lub bardzo obcisłych spodniach do krótkiej góry, jeansach z dziurami, cukierkowych kolorach, obwieszona tandetną biżuterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta chce ładnie wyglądać i jej wiek nie ma tu nic do rzeczy :) Wiadomo, że nie założysz już crop topu czy mini, bo faktycznie trochę nie wypada, ale to nie znaczy, że nie możesz się trochę odmłodzić za pomocą stroju :) Tutaj https://pasujemi.pl/stylizacje masz mnóstwo przykładów jak wyglądać pięknie i modnie w okolicach czterdziestki! ;-) Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twsdew
Ja mojej mamie też jakiś czas temu na urodziny właśnie kupiłam taką ładną bluzeczkę na polankafashion.com Do tej pory mama jest pod wrażeniem jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonia342
Właśnie przeglądam opinie na temat tego sklepu PolankaFashion i naprawdę są dobre, też się chyba zdecyduję na jakąś bluzkę ewentualnie płaszcz wiosenny bo już pora na zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos moze wykasowac szmaciarzy-reklamiarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powinna sie ubierac kobieta grubo po 40tce? 1. Tak jak pozwala jej wypadkowa figury i gustu. Glownym czynnikiem doboru ubran jest figura. Zgrabna 40tka czy 50tka moze sie ubierac jak mloda kobieta, moze jak powazna kobieta, moze jak pracownik biurowy, moze jak dama - to jej sprawa. Moze szukac fajnych ubran w sklepach dla mlodych, ale moze isc do sklepu dla matron. 2. Jesli figura szwankuje, to pojawiaja sie problemy w kazdej grupie wiekowej, bo cos trzeba zakamuflowac, cos zle lezy, cos pogrubia. O ile mloda-gruba razi troche mniej, o tyle starsza-gruba razi bardziej. 3. Najwazniejsze jest by sie dobrze czuc ze soba. Jedne kobiety wybiora proste, stylowe ubrania, inne beda bardziej kobiece, a jeszcze inne troche w zlym guscie. Nie mamy prawa narzucac innym swojego zdania. To co zakladamy na siebie jest wyrazem nas samych, naszej pozycji spolecznej, naszego wyboru, a nie koniecznoscia dostosowania sie do.... wymogow sasiadek. 4. Jedna wazna rzecz: w pracy nie jestesmy soba, w pracy jestesmy: pracownikiem. Nalezy sie dostosowac do wymogow miejca pracy. Po pracy odzyskujemy wolnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupy ze stylistka. Mi zmienila sposob patrzenia na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietapo20
Moja mama jest po 40 ale ubiera się normalnie, jest piękną zadbaną kobietą. Na polankafashion.com też bardzo często kupuje ubrania i wygląda w nich naprawdę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcisle biale spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×