Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Złamał mi serce, czarował, czarował a dzisiaj dowiedziałam się że ma

Polecane posty

Gość gość

żonę :( Zakochałam się, straciłam głowę totalnie, ciągnie się to już długo. A dzisiaj dowiedziałam się o żonie i dzieciach. Nie mogę przestać płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to sk***ol. Powiedz żonie, szkoda kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się uspokoić, miotam się, czuje jakby ziemia pękła mi pod stopami, nie chce mi się żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:55 Ten to żadnej nie przepuści. Z drugiej strony -może to dobra strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdzie, zobaczysz. To nie Twoja wina, że tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jego żonie ,zasłużyła na prawdę ,w tych czasach nie ma facetów z honorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi przykro, Autorko. To, co zrobił ten facet, jest nie do opisania. Mnie się to (jeszcze?!...) nie przydarzyło, ale sama nie wiem, co bym czuła w takiej chwili. Domyślam się, że teraz targają Tobą szalone emocje, jesteś kompletnie roztrzęsiona, ale spróbuj ochłonąć. To, jak z Tobą postąpił, jest straszne. Ale też współczuję jego żonie oraz dziecku, bo żyje w domu, pod wspólnym dachem, z niezłym ziółkiem, delikatnie pisząc. Zranione, wykorzystane uczucia, to coś, czego nikomu nie powinno się życzyć, bo to niewyobrażalny ból. Autorko, spróbuj się z tym wszystkim przespać. Jutro, z nową energią i pomysłem, będziesz wiedzieć, co z tym zrobić. Jeśli czujesz, że wyrządziłaś krzywdę jego rodzinie, odwiedź jego żonę lub spotkajcie się gdzieś na kawie. Powiedz jej, że nie wiedziałaś o istnieniu rodziny. Jeśli jesteś wrażliwa, wyrzuty sumienia są tutaj Twoją jedyną obroną. Oby tylko ona chciała uwierzyć w Twoje słowa. Może być tak, że będzie trzymała stronę męża, zrzuci winę na Ciebie. Ech, trzymaj się, Autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powiedz jego żonie ,zasłużyła na prawdę ,w tych czasach nie ma facetów z honorem x Tyle że bez twardych dowodów, że nie wiedziała o jego rodzinie i że to on ją zbajerował wyjdzie na tę najgorszą. Palant sprzeda żonie historyjkę, że autorka próbowała go uwieść, ale on, prawy mąż i ojciec dał jej kopa w zad. I że teraz autorka się mści i chce rozbić szczęśliwą rodzinę. Najlepiej to zostawić, bo komu uwierzy ta biedna żona? Jakiejś obcej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic tak nie leczy jak wiedomość o dzieciach :D wiem to przeżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko kiedy przejdzie? nie mam już sił, wszystko mi się w życiu pieprzy, myślałam że pierwszy raz w życiu będę szczęśliwa, że w końcu mnie ktoś pokochał że wreszcie i mi coś dobrego się w życiu zdarzyło. a tu taki kubeł zimnej wody. czuje się jakbym nie sitniała, tak źle mi w rzeczywistości. gość dziś Nie rozumiem jak mi to zrobić, tak bardzo mu zaufałam, miałam go za dobrego człowieka, takiego poczciwego, ależ potrafił się maskować. taki zawód...boże w życiu bym nie pomyślała, taka miłość a taka porażka, tak bardzo mi źle. Nawet nie mam komu się wyżalić, jedyna teraz pseudoprzyjaciopla ma mnie gdzieś. Nie chce mieć nic wspolnego z jego żoną, dziecmi, nie zniosę tego widoku. Taki mały, piekny szkrab a on za mną latał pewnie gdy żona była zmęczona małym dzieckiem. Nie wierzę ze to mi się przydarzyło. tak mi źle. tak się na kimś zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najpierw sie sprawdza a potem roocha.Nie wiedziałas bo nie chcialas wiedziec. Mnie tak baba zrobila w konia, nie miala dzieci ale chlopa miała i nie raczyla o tym powiadomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GDZIE MOJ KOMENTARZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [23:07 Racja. ŻOna i tak chłopu uwierzy bo prawda będzie dla niej za brutalna. Lepiej się w takie coś nie wtrącać. Potem taka świruska może ją prześladować i od k***w wyzywać. A dziewczę przecież niewinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:52 a chlopa poglaszcze i lyknie wszystko co on mowi jak pelikan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to mysla tylko chujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu zapomniał wspomnieć o żonie i dzieciach. Takie niedopatrzenie, zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna sciema tu to nie ma co wam wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto by myślał o dzieciach gdy nowa dupa na horyzoncie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spaliście ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam że nowy dzień przyniesie jakas ulge ale nie przyniosl, dopiero zciagnelam sie z łóżka, nie poszłam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był między wami seks czy tylko podchody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie maiła amnezję ;) też to przerabiałam (matko, aż 3 razy), kiedyś zapomnisz, czyli to u mężczyzn niestety reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do stosunku nie doszło jesli tak bardzo to cie interesuje. no najlepiej powiedzieć że to męska natura być draniem i heeeeja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie było seksu to w czym problem? Pewnie chciał sprawdzić swoją atrakcyjność i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niczym nie ma k/u/r/w/a problemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A długo się z nim spotykałaś Autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 miesięcy tak bliżej a znamy się jeszcze dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam kiedys podobnie.. gdy z wyzutem zapytalam dlaczego mi nie powiedzial o zonie I dzieciach , odpowiedzial “nie pytalas”..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×