Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co sądzicie o szkole policealnej Collegium Szkoła Służb Medycznych w Warszawie?

Polecane posty

Gość gość

Witam, poszukuje opinii na temat szkoły Collegium Szkoła Służb Medycznych w Warszawie a konkretnie o kierunku techniku farmacji. Chciałabym wiedzieć jak tam uczą, czy posiadają dobre wyposażenie, czy nie odwołują zajęć, czy nie olewają słuchaczy itp. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartus1986

Ja znam dobrze, w styczniu kończyłem. Te komentarze to chyba konkurencja wypisuje. W przeciwieństwie di innych szkół nie obcinają godzin, bardzo dużo zajęć praktycznych. I chyba jedyna szkoła, która organizuje zajęcia w aptece szpitalnej. Mnie uczyli w Collegium nauczyciele z tytułem doktora z Warszawskiego Uniwersytetu medycznego. Jeden to nawet był doktor habilitowany. Kadra jest bardzo kompetentna. A zmiany w planie? Nauczyciele teżludzie. jak my nie przychodzimy, to cacy, ale oni nie mogą się rozchorować. Szkoła zawsze starała się organizować zastępstwa. Ja nie odczułem, żeby był problem z informacją. Ale dopiero będzieszmogła od wrzesnia zacząć, ponieważ ministerstwo zawiesiło nauke na tym kierunku i dopiero od wrzesnia można prowadzić nowe nabory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto wybrać szkołę policealną Collegium w Warszawie, bo dają okazję do darmowej nauki w ramach specjalnego programu Rozwój kompetencji zawodowych więc będzie szansa na to, by rozpocząć pracę zawodową po takiej szkole a wcześniej nie będzie trzeba inwestować w naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka

Ja wybrałam Collegium. Od wrzesnia technik farmaceutyczny. Teraz nauka trwa dwa i pół roku. Ale dam radę. faktycznie nauka bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Spokojnie można się przygotować do pracy w kierunkach medycznych mimo, że to tylko policealna szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

czy to oznacza. że nie trzeba mieć matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Dobra policealna szkoła w Warszawie, ciekawe medyczne kierunki, można się dobrze przygotować do egzaminu a potem do pracy w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pracuję dzięki tej szkole jako asystentka stomatologiczna, przygotowałam się do pracy, szkoła na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak najbardziej polecam szkołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również mogę polecić tę szkołę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam szkołę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam. Jak wyżej ktoś napisał, jedyna szkoła, która organizuje zajęcia w aptece szpitalnej. Nauczyciele z tytułami wykładający na wyższych uczelniach. Moim zdaniem dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam same dobre doświadczenia. Jestem tu już rok i czuję, że to jest moje miejsce. Co prawda niektóre zajęcia są trudne, ale jeśli dobrze prowadzisz notatki, to nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć. ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dobre doświadczenia. Szkoła porządna, dobrze wyposażona. Mieliśmy na początku problem z komunikacją między grupami, ale to nie wina szkoły. Polecam! Jestem na 2. roku asystentki stomatologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie spoko szkoła, jesli ktoś sie chce naprawde czegoś nauczyc Poziom nauczania wysoki i ogolnie bardzo miła atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×