Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieznajomaxx

Potrzebuje pomocy

Polecane posty

Gość Nieznajomaxx

Witam :-) jestem w związku z chłopakiem który żyje tak jakby przeszłością i non stop się kłócimy. Był w związku z dziewczyną o którą bardzo się starał i po ostatniej kłótni powiedział mi że nie zamierza się starć o mnie, zabolało mnie to jak cholera. Jest tak że kłócimy się dwa dni jest spokój i znowu zaczynamy się kłócić. Nie chce się z nim kłócić i w sumie to on zaczyna bo jemu coś nie odpowiada. Jestem nieśmiałą i bardzo skromną dziewczyną, na początku naszej znajomości powiedział że to najbardziej przyciągnęła go do mnie i że zawsze czekał na taką dziewczynę. Ciężko było mi się otworzyć przed nim ale po pewnym czasie wszystko mu powiedziałam i szczerze z nim rozmawiałam.Jest to mój pierwszy chłopak i czasami trudno mi się domyśleć o co mu chodzi choć wiem że powinnam. Przyznam się szczerze że nieraz mówiłam że zmienie się że będę inna ale kiedy on powiedział że nie zamierza się starać o mnie a po ostatniej dość ostrej kłótni powiedział że gdybym odeszła to bez problemu znalazłby inną dziewczynę to nagle wszystkiego mi się odechciało. Ja chce zmienić swoje zachowanie żeby było nam razem dobrze i trudno by było mi zapomnieć o nim podczas gdy on tak po prostu znalazłby sobie inną. Potrzebuje pomocy bo tak naprawdę nwm co robić a bardzo mi zależy i czuje że tylko mi zależy a jemu to obojętne czy zostanę czy odejde. Wiem że jestem głupia tak się zachowując i może ktoś stwuerdzu że niszcze sobie życie ale jestem tak bardzo zakochana że na chwilę obecną niewyobrażam sobie życia bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrażasz sobie
życia bez czego? bez ciągłych kłótni, lekceważenia i braku szacunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieśmiała i bardzo skromna dziewczyna - z wielką japą i kłótliwa jak stara kuchara? Takie rzeczy to tylko w Erze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci rady jak nie wyobrażasz sobie zycia bez niego? Jak oprzytomniejesz to sama będziesz wiedziała co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×