Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tydzien w Londynie

Polecane posty

Gość gość

Cześć☺Wybieram się na tydzień do Londynu i zastanawiam się ile funtów kupić żeby nie zabrakło.Ja maz i 2 dzieci.Nocleg mamy za free.Chodzi mi szczególnie o jedzenie i jakieś zwiedzanie plus komunikacja Będę wdzięczna za jakieś sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w północnej Anglii, byłam w Londynie z męzem i córką we wrzesniu na 3 dni 3 noce , nocleg mielsimy akurat płatny ale nie licząc noclegów na nas troje na te 3 dni poszło nam ok 370 funtów. sniadnia jedlsimy własne w hostelu (zakupy w tesco / sainsburys, kawa w costa lub inne coffee shops; obiad w restaruacji czy to chinskiej czy włoskiej, ale zawsze tylko dnie główne i bez alkoholu - no raz mielismy piwo do obiadu dziecko sok a tak to zawsze tylko główne i herbata/woda; czy fish n chips jakieś porządne); zwiedzania sporo. czyli na Wszym miejscu na 4 osoby na tydzien wzięłabym na pewno minimum 900. UK jest drogie jeśli chodzi o zwiedzanie. zwłaszcza Londyn i prawie cała Szkocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda zlotowka funt wydany w uk jest bezpowrotnie stracony. Wole wydawac w PL gdzie pieniadz zostaje wsrod Poalkow niz dla muzulmanskiej czy angielskiej ku/rwy potomkow tego śmiecia churchilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
900 funtow to sporo, ja myślę (mieszkam w Londynie), że zmieszczą się w 750-800 na pewno. ale dla kogoś z Polski to dużo - no ale faktycznie zwiedzanie Uk jest drogie. zwłaszcza noclegi ,więc cieszcie się, że macie darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sama komunikacje wydacie duzo 1000 musicie miec jak nic i to bez szalenstw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tydzien w Londynie z dziecmi za wiele nie zobaczycie , to po pierwsze; a poza tym, na az tydzien to tego zatloczonego ogromnego miasta? no co kto lubi. Ja tam bylam latem 2016 na 4 dni i nie zamierzam wracac; fajnie jest pozwiedzać co nieco to fakt; ale miasto jest zatloczone i powietrze nie za ciekawe. Moze dlatego, ze ja mieszkalam kiedys w Walii a od 2 lat w Szkocji mieszkam - Lanark - i tu jest duzo czystsze powietrze, a północna Szkocja to cos wspaniałego. wolę wydać 500-800 funtow na pobyt w Hughlandach, czy nad jeziorami, niz w Londynie wydać 100 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Londyn to szambo UK, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Londyn to szambo UK, tyle x Pieknie napisane. Warszawa to potęga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×