Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieufna 789

Jak ponownie zaufać?

Polecane posty

Gość Nieufna 789

Witam, kilka lat temu rozstałam się z mężem, z którym mam dziecko. Po tym związku byłam zniszczona psychicznie, zmęczona, bez poczucia własnej wartości. Mąż nie miał romansu, ale jak się potem przyznał kilka razy mnie zdradził, oszukiwał mnie przez kilka lat, bo ja czułam, że nie był mi wierny. Widział jak się staczałam w podejrzeniach, jak się upokarzałam, a jego to cieszyło i robił to z jakiejś niezrozumiałej zemsty i nienawiści. Po rozstaniu poczułam ulgę i przez ten cały czas z nikim się nie spotykałam, nie uprawiałam też seksu. Kilka miesięcy temu poznałam nowego faceta, zakochaliśmy się w sobie, on zaakceptował dziecko, zaprzyjaźnił się z synkiem. Nie spaliśmy jeszcze ze sobą, nie mieszkamy razem. Na ten moment super się dogadujemy, on ma wobec mnie poważne plany, poznałam jego rodzinę, ale pewne rzeczy nie dają mi spokoju. Oczywiście nie mówię mu o tym, o nic też nie pytam, ale dręczą mnie irracjonalne podejrzenia. Często zastanawiam się czy on mnie przypadkiem nie oszukuje. Czy nie ma innej kobiety, nawet czy nie jest żonaty. Czasem obawiam się, że on jest po wyroku np za gwałt, albo że ma hiv czy inną chorobę. On nie dał mi żadnych powodów do takich podejrzeń, ale jednak nie umiem mu zaufać w żadnej kwestii. Nie kontroluję go, ale też nie potrafię się zaangażować, boję się być znowu skrzywdzona. Czasem chcę to zakończyć nawet dla jego dobra, póki jeszcze nie jesteśmy na zbyt poważnym etapie związku. Co robić? Jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do psychologa, bo każdego chłopa wykończysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×