Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podpowiedzcie jestem z dziewczyną 9 lat nie chce mnie dodać na Facebooka

Polecane posty

Gość gość

Może śmieszne może i nie ale mnie to wkurza. I tam znak zapytania. Jestem z dziewczyną w związku 9 lat i było kilka roztan wracaliśmy do siebie mam synka 3 letniego. Natomiast do rzeczy jak pytam czy doda mnie na Facebooka mówi od kilku lat "może" zastaniwie sie" itp i tak nigdy tego nie robi. Sam nie wiem co myśleć czy jest coś na rzeczy czy ma tak zryty beret.co wy bysnmcie pomyśleli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej kobiety nie mam w znajomych na Facebooku. Chcialem dodac, ale ona wychodzi z zalozenia, ze WAZNYCH sobie osob nie ma na Facebooku w znajomych. Kiedys czulem potrzebe pokazac zdjecie na FB jak jestem zadowolony i szczesliwy ze swoja ukochana na zdjeciu i oznaczyc ja. Po prostu chcialem sie pochwalic. Pozniej doszedlem do wniosku, ze nie musze sie nikomu chwalic. To moje szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i masz rację. Ale wolał bym wiedzieć co tam robi.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My [1,5 roku po ślubie] też nie mamy siebie na facebooku. Po co? To ustrojstwo nie służy nam do chwalenia się, raczej do kontaktów z osobami, które mieszkają w oddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do chaty już Cię wpuściła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos do mnie nie przemawia ze "najblizszych osob nie daje na fejsbooka".w koncu ustawia sie tam powiazania rodzinne i stan cywilny, a okreslanie sie jako singiel to jakby przekreslenie drugiej osoby i podstawianie sie innym singlom.Do tego to jakby wstyd ze zona nie jest modelka i nie zarabia kokosow tylko ma jakies skromne zajecie i jest przecietna z wygladu, nich wszyscy mysla ze to jakas celebrytka o nieziemskiej urodzie.mnie kolega ktoremu sie podobalam ale on mi tylko po przyjacielsku definitywnie nie chcial dodac na fejsa.przypuszczam (jestem za granica w "lepszym" kraju) ze to dlatego ze jestem Polka Bliskie osoby to czesc twojego zycia, niedopuszczajac ich do fejsa, zaprzeczasz wiezom z nimi.to tak jak spotykac sie z kims i twierdzic ze sie kocha, ale nie przedstawic rodzicom ani przyjaciolom, tylko"niech to bedzie nasza tajemnica", to tak jak unikac slubu jak ognia, bo po co psuc papierkiem wielka milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to i tu jest u mnie taki przykład od lat unika dodania mnie do fejsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×