Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosto w cel

z jakich powodów kobiety nienawidzą facetów

Polecane posty

Gość prosto w cel

chcę znać wszystkie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceta a nie męzczyzn, to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto w cel
gość dziś pisz na temat , a nie kręcisz słówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nnn
za brak honoru, brak klasy, brak kultury i konsekwencje wszystkich tych braków przejawiające się w prymitywnych działaniach lub zaniechaniach stosownych działań :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to że jak nawinie się lepsza to wciskaja żałosna gadke że się wypalili zamiast powiedzieć "jestem szuja dobrze mi z tym znalazłem lepszą a ty mi się znudzilas " tzn robienie z siebie brylantowego Romantyka skoro każdy wie ,że to menda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jak zrywają z dziewczyną , udaja najczęściej ofiary i próbują zrobić szuje z porzuconej żeby uciszyć własne karaluchowate sumienie ,ogólnie nie trawię facetow za brak honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za brak swojego zdania,za podrywanie innych kobiet,niewiernosć,pijanstwo,brak empatii,zachamstwo,za nie pamiętanie o waznych datach dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to że daja się podmawiac kolezkom zamiast słuchać dziewczyny ,która de fackto jest jak rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za brak jaj, czyli chojrakowanie w towarzystwie a jak przyjdzie do obrony kobiety czy zerwania z nią w cywilizowany sposób a nie przez zniknięcie czy zdradę , nagle jaja im się chowają do brzucha , czyli bycie pseudo samcem jak jest bezpiecznie i chowanie kity jak trzeba się wykazać meskoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.41 oo dokładnie, tchórzostwo im wylazi uszami. A jak oni potrafia udawać, kłamać,.leciec na kilka frontów, zdradzac, na portalach randkowych, mimo ze są zajeci udają singli bo chcą Por...c na boku. Rzygam nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:10 w tych czasach facet bez honoru i jaj to standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za zdrady, ponizanie, ogladanie sie za innymi i komentowanie a bycie z kobieta zapchajdziura. Po cholere zawracac jej glowe jak sami jestescie brzydalami i te piekne was nie chca? Potem sie taki dziwi ze mu mowie ze grubas z malym penem. Sam smial sie z grubych dziewczyn do mnie. To tez ohydne. Sprowadzilam go na ziemie. Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet niezbyt przystojny
Z tych samych co faceci kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za hipokryzję ,np facet totalny kaszalot ale komentuje chamsko kobiety , wogole faceci oceniaja się wyżej niż są w rzeczywistości a kobiety zawsze niżej ,tak gdzieś czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nienawidzą mężcyzn, chyba wtedy, kiedy ci skutecznie chronią przed nimi swoje środki materialne. Np samotne matki często szukają "alimenciarzy" i própują besztać facetów, którzy ich nie chcą za rzekomą niedojrzałość na przykład. Tyle, że te same samotne matki, kiedy byóy bezdzietne, by nawet na nich nie splunęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo rozbraja mnie jak facet wygląda jak kupa dosłownie ale patrzy tylko za najladniejszymi, a na te na swoim poziomie wogole nie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - no niestety, ja jako całkiem ładna w miarę szczupła 19-latka słyszałam niemiłe komentarze na temat swojego ciała od rówieśnika, który na mnie leciał, zarywał do mnie a sam był wyjątkowo nieładny z twarzy, no brzydal po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
kilka bledow logicznych: dziewczyna "de faCto" nie jest jak rodzina. zona, dzieci, rodzenstwo, ojcowie, dziadkowie, tesciowie, KREWNI - to jest rodzina. "nie pamiętanie o waznych datach dla nich" - dla WAS. dla nich gdyby byla az tak wazna, to by pamietali. i serio, swietowac nawet rocznice(nie daj boze miesiecznice) WSZYSTKIEGO zrobionego pierwszy raz wspolnie... ktokolwiek swietuje ze swoimi rodzicami lub dzieckiem co roku dzien, w ktorym przestal korzystac z pieluchy?? bez przesady z tymi swietami... po powyzszym to ten brak empatii, nawet jesli trafnie zarzucony, to wyraznie nie grzesza nim wszystkie oskarzycielki - jakos nie ma zrozumienia dla takiej mniej romantycznej postawy w zyciu... a ponoc facet ma nie byc mameja... zdecydujcie sie... pozatym egozim tez sie przewija, i to calkiem skrajny... musi byc po waszej(tylko i wylacznie) mysli - ma pamietac... i... co... zyczenia skladac? swietowac? a to przepraszam bardzo, A WY NIE? wychodzi na to, ze ciaglych holdow to latwo sie domagac... obrona kobiety... KOBIETA nie zrobi nic takiego, zeby potrzebaby bylo jej wiecznie bronic, natomiast jakies zakompleksione babsko to juz owszem, wywolywac bedzie wiele chamskich sytuacji, moze czas sie nauczyc chociaz ODROBINY ODPOWIEDZIALNOSCI? osobiscie nie mialbym zamiaru wiecznie sie gardlowac z obcymi ludzmi, ktorzy poczuli sie obrazeni chamskim/prymitywnym zachowaniem jakiejs baby, ktora nawet nie jest czescia mojej rodziny. i moze jeszcze narazac swoje zdrowie,a byc moze zycie lub przyszlosc(akty prawne, halo...) dla takiej balamutnicy... wiekszosc tych przywar to sie jednak tyczy tak czy siak OBU plci. ciekawe tylko, kto tu najbardziej bedzie "robil z siebie ofiare, probujac robic szuje z faceta", ktory sie osmielil cos innego napisac niz, hmmm.... "przystoi"? przynajmniej bedzie wiadomo, ze samice sa rownie "bez honoru":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet niezbyt przystojny
No przecież liczy się wnętrze i charakter faceta nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:45 jest i nasz kafeteryjny przemadrzalec, weź stosuj interpunkcje bo się tego czytać nie da bezrobotny prawiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto stosuje kropki między zdaniami, bo nie umie robić przecieków jest uposledzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:45 tak tak jesteś pepkiem świata a kobieta nie ma prawa nic a nic wymagać , coś czuję że twoja dziewczyna będzie Kasia i basia twoje własne ręce hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
jest i oczywiscie naczelna, chora umyslowo, feminazistka. interpunkcja - czemu, skrajnie zidiociala od staropanienstwa raszplo, nie stawiasz kropek? a moze po prostu nie wiesz o czym gadasz? interpunkcja jest o dziwo okej, po prostu cos ci nie pasuje, wiem co, ale skoro juz tak lubisz robic z siebie idiotke czepiajac sie czegos, o czym nie masz pojecia, zle to nazywajac... to czepiaj sie dalej:D nie, to nadal nie jest interpunkca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:52 jesteś prostakiem i desperatem, nie masz żadnego hobby oprócz ublizania wszystkim na forum ,pewnie jesteś na zasiłku i jesz najtańszą mortadele a twoja jedyna życiowa pasja jest zalenie się na damskim forum ;) wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za przemadrzalosc, infantylizm, chamstwo, klotliwosc, cynizm, zrzedliwosc, narzekanie, brak szacunku do kobiet, nieumiejetnosc czytania ze zrozumieniem, zbedna dyskusje, infatylizm, wysokie mniemanie o sobie, prostactwo, uzywanie wulgaryzmow, obrazanie kobiet, niechec przepraszania i przyznania sie do winy, wynioslosc, niewiernosc, klamstwa, belkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za brak mozgu, za niewyparzony ryj, za wykorzystywanie kobiet, za to ze istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy plotkary jedne ! Tylko kobieta potrafi strzelać z ucha aż sie kurzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to jeszcze więksi plotkarze, kobiety wcale nie są takie złe w tej kwesti ,jeśli ktoś myśli że faceci nie plotkuja to się chyba wczoraj urodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto w cel
interesujące piszcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zostały skrzywdzone, zrabione, oszukane, wykorzystane ? Nic nie dzieje się bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×