Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakoceniacie

stanik catherine pari pari

Polecane posty

Gość Jakoceniacie

Posiada któraś z was takowy? Jak go oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoceniacie
No i tu jest problem, to jedyna opinia, do tego kobieta ma duże piersi, ja mam o wiele mniejsze bo mieseczka B więc moze inaczej leżeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miseczka "B" to nie jest żaden rozmiar :P 60B i 70B to kompletnie inne rozmiary ;) I szczerze wątpię, że jak coś jest kompletnie schrzanione w większej skali, to w mniejszej nie będzie (co najwyżej w inny sposób - w tym staniku prawdopodobnie dziobowanie zostanie niezależnie od rozmiaru, bo to wina źle poprowadzonego szwa na misce). Czemu akurat ten model? Ani pod względem kroju, ani wzronictwa nie jest niczym specjalnym, na 200% znajdziesz dużo innych, lepszych. Zobacz sobie choćby Ewa Michalak, Parfait, Affinitas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoceniacie
Wybacz ale mam rozmiar B i nie wstydzę się tego i nie uważam że to jakoś wielka wada, potrafię je wyeksponowac a partnerowi się podoba, są o wiele ładniejsze niż cycate zwisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoceniacie dziś Nie masz "rozmiaru b" bo coś takiego nie istnieje. A to, że wulgarnie obrażasz kobiety z innym biustem niż twój świadczy o tym, że swojego wybitnie nienawidzisz. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×