Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drugi trymestr ciąży i nadal wymiotuję

Polecane posty

Gość gość

Wymioty zaczęły się już od 5 tygodnia. Każdy mówił że to normalne i zmieni się w drugim trymestrze. I co? jestem w 18 tygodniu i nadal wymiotuję. Zamiast przytyć schudłam 7 kg ( a startowalam z wagą 64kg przy 175 cm wzrostu). jestem wycienczona, na nic nie mam siły. Czuje się odwodniona. Nie mam sił by normalnie funkcjonować. Ginekolog przepisał mi czopki na mdłości ale one nic nie pomagają. Co ja mam zrobić? Jak sobie ulżyć? Zaczynam żałować decyzji o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj o lek przeciwwymiotny-metoklopramid, jest na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jak ja ci współczuję. Ja miałam do 14th w 1 ciazy. Teraz druga to samo ale mam nadzieje ze tez minie w drugim trymestrze. Ja dostałam hydroksyzyne, ale po niej się śpi non stop a mam dziecko do opieki. Rozumiem Cię. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaNaDiecie
Autorko miałam identyczną sytuację. Przestałam liczyć po 14 tygodniach wymiotowania. Nie pomagała woda z imbirem, migdały ani skórka od chleba...nic. jedyne co Ci powiem to znajdź coś co w miarę dobrze trawisz. U mnie są to płatki z mlekiem które jem do tej pory. Niestety jestem tydzień przed porodem i nadal nie jestem w stanie zjeść kanapkę na śniadanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Autorka. Wymiotuję po wszystkim. Nawet po wodzie. 5 razy dziennie to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego idż do lekarza po receptę na metoklopramid, on jest dopuszczony do stos. w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Google jest napisane że nie powinno się go brać w ciąży. Zresztą czy on zadziała skoro czopki które biorę nie działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A leki które biorę to torecan. Na ulotce napisane, że dla osób w trakcie chemioterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×