Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile dziś kosztuje mieszkanie 40 m. Np. w warszawie

Polecane posty

Gość gość

Ile dziś kosztuje mieszkanie 40 m. Np. w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu się opłaca kupować kawalerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod wynajem to się pewnie opłaca, ja bym szukała takiej gdzieś na osiedlu Nowy Targówek blisko metra, tam się chętni znajdą na wynajem zawsze a ceny z tego co kojarzę są znośne, stan deweloperski za ten metraż na pewno nie przekroczy 300tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwisia
albo w Wilanowie, ceny nie są za wysokie jak na tak ładną okolicę. a zawsze można jeszcze ponegocjować, ale to lepiej w tej sprawie skontaktować się z agentem Eugeniuszem Jaworskim tel. 603 195 624 , on ma w tym doświadczenie no i dobrze zna rynek nieruchomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantama
Często przy wyborze mieszania nie kierujemy się potrzebami a możliwościami. Miałam ten dylemat i zdecydowałam się na mieszkanie z rynku wtórnego. pomogła mi w tym firma http://www.per-modum.pl/ która zarządza wieloma osiedlami w Warszawie. Było dużo tańsze, ale za to dużo większe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak zróżnicowane ze szkoda pytac, najlepiej tak jak ja to zrobiłem z zona, pojdz do biura dewelopera i wypytaj o wszystko, mi w ząbkach dokładnie wszystko opowiedzieli o neptunie jak interesowałem się już teraz moim mieszkaniem, bo ceny będą się roznic, od miejsca, wielkośc*****etra, no wszystkiego tak na prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio się przperowadziłam do mieszkania w samym centrum Warszawy. Wynajmuję je, płacę niemało, bo ponad 3500 zł, ale naprawdę warto. Mam doskonałą lokalizację, wszędzie blisko, a nie ukrywam, ze bardzo mi na tym zależało. Przeprowadza też nie zajęła mi duzo czasu, bo skorzystałam z pomocy tego rankingu firm przeprowadzkowych z Warszawy: http://cennik-przeprowadzek.pl/warszawa/miasta/mazowieckie/. Udało mi się znaleźć ekipę, która się tym sprawnie zajęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×