Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie ubrania na kobiety ponizej 160 cm?

Polecane posty

Gość gość

Szukam np sukienek dlugosci max 80 cm. Nie na babcie :) Wysokie kobiety wygladaja dobrze w sukienkach ktore sa na mnie za dlugie. Obwody mam standardowe ale waskie ramiona i biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep 55-10-15 albo smyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam problem ze spodniami. Wszystkie trzeba skracać, a niektóre tracą wtedy fason. Zazwyczaj szukam spodni 7/8, to dla mnie są normalnie długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam problem ze spodniami. Krotsze bywaja w zarze lub stradivariusie czasem. A tak to mam taki sklep w mojej miejscowosci. Sa tam biodrowki z krotszymi nogawkami. Mam solidny tylek i paskudnie mi w spodniach z wysokim stanem. Te w sklepach szyja na wysokie plaskoduupla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem przymierze sukienke na 13 latke 158 cm i jest na mnie dobra nie za dluga. Tak jak normalne ciuchy z sieciowek niby xs (bywa za ciasne wszerz a za dlugie) s za dlugie a wszerz dobre. Jestem drobnej krepej budowy. Nosze ske zazwyczaj. Tally wejl bershka patrzylyscie? Mam tez problem z spodnicami czesto sa za dlugie na kobiety 170 cm. One maja duzo dluzsze nogi i torsy ;) szersze ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglybyscie sprawdzic dla mnie jaka jest wasza najlepsza dlugosc calkowita sukienki? Cala z ramiaczkami? Dla mnie ok 78 do 83 max. Mam jedna 88 jest dla bardzo wysokiej 170 takiej by pasowala dla mnie przydluga. Krotsza niz 78 to tunika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×