Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciagle awantury w zwiazku

Polecane posty

Gość gość

Jestem w zwiazku z mezczyzna ktory caly czas podkresla ze powaznie mysli o zyciu chcialby dom dzieci itd. Ale mowi jedno a robi drugie. W wieku 38 lat nie dorobil sie niczego. Ja juz zarobilam na pare rzeczy i mysle o inwestowaniu na przyszlosc np wynajmuje innym mieszkanie tylko ze musze myslec o tym sama bo on potrafi tylko wydawac. Do tego w pewnym momencie zaczal mi robic awantury o wszystko, on chcial jechac gdzies za granice i wszystko zaplanowal nie pytajac mnie o zdanie a ja nie chcialam z kilku powodow i zrobil awanture. Czasem planuje sam a ja nie chce sie zgadzic bo mnie nie nosi po jakichs jego znajomych irobi awantury bo sam nie pojdzie i potem wszyscy mnie obwiniaja o jego nieobecnosc gdzies. Najczesciej to jest awantura o to ze nie poswiecam mu tyle uwagi ile wymaga. A wiadomo ze po jakims czasie zwiazku juz sie nie chce 24 godziny na dobe chodzic z raczke i calowac na kazdym rogu. Co myslicie o tym? Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tyle uciekaj , ja z takim marnowalam 4 lata a może aż 4 , mnie też obiecywał ,nie ma nic i nie będzie miał ,życia z nim miała nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że powinnaś się go pozbyć ,awanturnik len i kretyn, lepiej być sama niż z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wiem kompletnie
ten związek nie ma kompletnie sensu, nie pasujecie do siebie, czas to zakończyć szybko i zwinnie, bez zbytecznych ceregieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pasujecie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" np wynajmuje innym mieszkanie" x łaskawie zdradz publicznosci jak dorobilas sie mieszkania w takim wieku. Pewnie od starych dostalas w spadku i zgrywasz wielką paniusję biedaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by nie zmienialo faktu ze cos ma. Teraz za granica mozna szybko zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku blisko 40? Zarty sobie robisz? To Ty zamierzasz sie dorobic przed 80-tka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elu Ja powiem tak:to tylko zwiazek a to znaczy, ze jutro juz moze byc po zwiazku. To dwoje obcych sobie ludzi, ktorzy sa ze soba, poki co bez zadnych prawnych zobowiazan. Czyli NIC. Gdyby to byl maz, ojciec twego dziecka to mozna sie zastanawiac, naprawiac, rozmawiac, ukladac. Tak to szkoda psuc sobie kazdy kolejny dzien, Odbierac sobie radosc z zycia, z obcowania z madra i wrazliwa osoba,ktora mozesz jeszcze w zyciu spotkac. Po co ci taki lekkoduch, awanturnik. Po co? Elena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes glupia pisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×