Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaką pensję w Polsce uważacie za wystarczającą?

Polecane posty

Gość gość

Na swobodne życie, bez nadmiernych oszczędności, z możliwością odkładania na czarną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6000 na rękę Tyle bym chciała Więcej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tys minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od wydatków. Od kredytu hipotecznego, dzieci. Tyle, żeby opłacić ratę za sensowne mieszkanie, żyć normalnie, raz w roku pojechać na wakacje i jeszcze odkładać z 2tys miesięcznie. Rata hip. (za mieszkanie, które bym chciała 4 pokojowe) 2000 przedszkole i żłobek 1600 opłaty 1500 To już 5000. A gdzie reszta? czyli 10000 to niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy ma się swoje mieszkanie czy wynajmuje. Jak ma się swoje to wystarczy 2000zl netto. A jak trzeba wynajmować to z 3000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minimum żeby sobie żyć spokojnie to 5 tys ale wiadomo że zawsze apetyt rośnie i człowiek chce więcej i więcej 5 tys żeby opłacić mieszkanie,prąd,tv,telefony,dojazdy, wyjechać gdzieś na weekend,zobaczyć piękne krajobrazy w Polsce,kupić sobie jakiś ciuch,środki czystości,kosmetyki,wyjść z przyjaciółmi na miasto ,kupić sobie drinka to będzie 5 tys bo ja zarabiam 2 tys na mies i np na kupno drinka w klubie mnie nie stać, nie stać mnie na wyjazdy, na ciuchy,dobre buty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×