Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pieniądze na firmę

Polecane posty

Gość gość

Do którego banku na niewielki kredyt dla przedsiębiorstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Kredyt Market
Jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie kredytu to 9,5% w skali roku. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można wziąć kredyt na to w banku. Albo dotacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam własnie w Kredytmarkecie i byłam bardzo zadowolona! współpraca przebiegła bardzo dobrze, dzięki nim i pieniądzom, które znalazły się na moim koncie w 15/20 min mogłam zdobyć wartościiowego klienta, który jest ze mną do dnia dzisiejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezon
W banku Raiffeisen jest kredyt gotówkowy na dowolny cel. Banku nie interesuje jak zostanie spożytkowany. Maksymalna suma to 150 tys a spłacać można nawet 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×