Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki na odchudzanie dla kobiety 80kg

Polecane posty

Gość gość

Ważę 80kg znacie jakieś tabletki na odchudzanie, którę wspomogą moją dietę i trening?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, polecam ci mój nowy ulubiony spalacz tłuszczu- Redox extreme z ALLNUTRITION, od 5 tygodni jakoś używam( oczywiście stosuję się do porad dietetyka i trochę ruchu tez warto dodać). Jest dobry jak dla kobiet, jak i dla facetów(mój chłopak używa ze mną) i kilogramy nam ubywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle jakie, byle drobne i dużo. Rozrzucasz po całym mieszkaniu a potem biegusiem zbierasz, i tak 6 raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednie zaplanowanie procesu odchudzania, podzielenie go na odpowiednie etapy i dobrze przemyślany zakup odpowiedniego środka wspomagająćego proces jest moim zdaniem podstawą sukcesu, tak więc dieta, tak, ale z głową, ćwiczenia jak najbardziej tak, podobnie jak Slimunox, jako środek wspomagający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, gdyby byly jakies tabsy naprawde odchudzajace, to na swiecie nie byloby ani jednej kobiety 80kg. Dlaczego baby tego nie ogarniaja i ciagle skutecznie odchudzaja sobie portfele, a tylki maja dalej grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam jeżeli chodzi o odchudzanie Foreverslim. Jak dla mnie to nie ma lepszego środka jeżeli chodzi o skuteczne pozbycie się wagi bez ryzykowania zdrowia, bo foreverslim nie zawiera dnp i jest oparty na naturalnych składnikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Slimunox schudłam bardzo dużo.Ważne jest to aby ściśle przestrzegać zasad kuracji.Są one jasno okrelone.Nie ma możliwości żeby nie schudnąć stosując dietę Foreverslim i ćwicząc nie koniecznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dobrze jest wspomóc odchudzanie tabletkami takimi jak Foreverslim.Jeżeli tylko będziemy trzymać się zasad kuracji to efekty będą .A my będziem zadowolone zefektów jakie osiągnęłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u większości osób wypowiadających się na tym forum Foreverslim u mnie też zadziałał.Według mnie dobrze skomponowany skład tych tabletek przynosi efekty w bardzo krótkim czasie nie powodując skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa Foreverslim ....kto wam płaci za reklamę ? Jeśli nie trzymasz się ściśle diety to nie pomogą a jeśli potrafisz utrzymać dietę to po co ci takie drogie tabletki ? Ja bez tabletek schudłam 38 kg ale właśnie ! ściśle przestrzegałam diety .Wszystkie tabletki można wrzucić do kosza jeśli nie ma się siły stosować zaleceń dietetycznych , więc zamiast kupować kolejne "cuda" wyćwicz silną wolę i zastosuj jakąś dietę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaką? Jeśli już coś zjem od rana wiem że cały dzień będę zarła. Jeśli nic nie zjem od rana jest ok. Ale ile tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim był pierwszym suplementem jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki to nie jest dobre wyjście... Kup sobie błonnik colon slim. Z pewnością pomoże zrzucić parę kilo. Zmień dietę i się rusz, a nie jakieś tabletki... Potrzeba też trochę naszej pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Ja osobiście korzystałam z suplementów które są na tej stronie:

dietalux.wordpress.com  

pomogły mi schudnąć w krótkim czasie prawie 15 kg !  Najważniejsze że są tanie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×