Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jaka sieć komórkowa najlepsza?

Polecane posty

Gość gośćmad
Nigdy Abnamet i telefon do tego Zawsze się dopłaca Wiem bo znajomi przeklinają do dziś Nawet w serwisie znajomy komuś odradził Tylko za gotówkę I na dwa lata telefon mi starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z czym się tu zgadzać albo nie zgadzać? Z faktami? No kuwa ludzie... Abonament 24 x 80 zł = 1920 zł Telefon 299 to w sumie daje 2220 zł Tyle wynosi cię koszt telefonu i jego użytkowania w ciągu 24 miesięcy. Abonament zawiera wszystkie oczekiwane usługi (nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich i nielimitowany internet) Ten sam telefon bez abonamentu 1299 zł Doładowania 24 x 30 zł =

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 x 30 zł = 720 Daje to w sumie 2020 zł. A gdzie internet LTE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to właśnie wszystko zależy czego kto potrzebuje tak naprawdę, bo ja mam sam telefon za 800 zł niecałe, do tego karta za 29 zł bez zobowiązań, więc nawet już te 800 zł licząc to koszt na dwa lata wychodzi mi 1496 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Nie przegadasz babie :D Uparła się i heja :D Wiec jak ci powtórzę Nie opłaca się telefonu z abonamentem Wiem swoje ty swoje Tylko za gotówkę I basta :D Przyznaj się ile płacisz za swój Samsung? 120 zł? Bo tak płacą :D I wiecej i mniej Mój telefon jak wszedł na rynek w listopadzie 2017r. był w afercie plus i w abonamencie za 89 zł W Życiu :D Więc mam za gotówkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telefon za 800 zł jest w abonamencie za 40 zł i kosztuje 59 zł. Nie umiesz liczyć niestety. Wychodzi 1020 zł w ciągu 2 lat. Zresztą nie będę się spierał bo współpracowałem kiedyć z jednym z operatorów przy układaniu ofert i nie ma szans by jakikolwiek prepaid nawet zbliżył się cenowo do umowy lojalnościowej. Bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt, że jest wolność wyboru i każdy może sobie wziąć taką ofertę jak mu odpowiada, a osoba, która zadała pytanie na pewno ma niezły przekrój rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAłgorzatka1985
Sprawdź sobie Virgin Mobile bo mają bardzo fajną ofertę, jak dla mnie to najlepsza sieć. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia12122
Ja przeniosłam się z Orange na kartę do mobile Vikings. Jestem zadowolona, mam dużo internetu i rozmowy nielimitowane. Nie mam żadnego abonamentu co jest dla mnie dużym +. Oni sami przenosili mój numer i infomowali mnie na każdy temat. Można do nich się dodzwonić całkiem szybko, nie to co w orange, godzina czekania żeby powiedzić, że nie wiedza jak pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Zapisałeś się do szkoły, ale Twój kierunek nie wystartował? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mobile Vikings, 29 zł i nielimitowane wszystko, internet 15GB. Bez abonamentu. jak przenosiłam numer z Orange to wszystko za mnie załatwili, a jak miałam pytanie to praktycznie od razu odebrali. Ponoć tak jest zawsze, że mają dobrą obsługę klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od niedawna jestem w Novum S.A. i jestem zadowolona. Za 25 zeta z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon kupiłem za gotówkę z ciekawości chciałem się zapytać o abonament bez telefonu i wciskają na 2 lata to gdzie tu sens? zdecyduje się na umowę gòra rok, najlepiej kiedy chce to wypowiem bez żadnych kosztòw tu taka lipa szkoda pisać. To ja płace i decyduje nie będe na jakieś lojalkę podpisywał, co pòł roku coś nowego wchodzi. Na kartę są promocje jak nie u jednego operatora to u drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na abonamencie w t-mobile ale przeniosłam się na karte w mobile vikings, maja dużo internetu a na tym mi zależy i jest całkiem szybki. Dodam jeszcze, że przeniesienie numeru było całkiem sprawne. Oni dużo załatwiają sami. Wydaje mi się, że abonamenty teraz przechodzą do historii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mobile Vikings? dla mnie ich oferta nie w żadnym stopniu zadowalająca. Może kiedyś tak, ale teraz zdecydowanie stoją w miejscu.. Abonament to jednak abonament, wiesz za co płacisz i nic Ci się nie zmieni podczas umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ostatni raz się zapoznałeś z ich ofertą? dwa lata temu jak podpisywałaś abonament? Oferta jest bardzo dobra, dla osoby która dużo korzysta z internetu nie trzeba nic więcej, i wiesz co? Jak pogorszą ofertę to bede mogła bez problemu się przenieść, a Ty? albo kara umowna albo czekaj do konca umowy. Prepaid 1 –abonament 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak można argumentować "abonament dobry bo wiesz że nic się nie zmienia". No właśnie to nic dobrego :D Siedziałem ostatnio 2 lata na abonamencie w Orange. Jak w to wchodziłem, oferta była konkurencyjna. Po roku była słaba. Na koniec okresu abonamentowego była tragiczna - płaciłem dwa razy więcej niż dziś płacę w MV, a miałem mniej. Prepaid FTW. Bo to właśnie o to chodzi, że coś w trakcie trwania się może zmienić. Na lepsze. Bo jak się zmieni na gorsze, to operator wie, że straci klienta, który nie ma podpisanej lojalki. Więc nie zrobi nic przeciw niemu. To raz. A dwa, że Mobile Vikings ma dziś lepszą ofertę nie tylko od innych pre-paidów, ale i od abonamentówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w Novum są jest abonament, ale bez wiązania się na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee, tam 10 zł za 200 minut - w Novum S.A. dokłada się piątkę i ma się nielimitowane rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwka08
ja telefon kupiłam sobie w punkcie a abonament wzięłam w Novum S.A i płacę 25 zeta miesięcznie z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się najbardziej chyba opłąca - telefon z np allegro a abonament np z Novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na kartę w mobile vikings, ich oferta mi odpowiada najbardziej, mam za 29 zł wszytsko nilimitowane i 15gb internetu z mozliwością przejścia na kolejny miesiąc jak nie wykorzystam. Ja dużo korzystam z internetu wiec ta oferta mi odowiada, ale na rynku konkurenca nie śpi, narazie nie ma lepszej oferty dla mnie, ale wiem ze jak Mobile vikings czegoś nie zrobią to szybko coś nowego wjedzie. Dodatkowo na kartę moge zmienić ofertę kiedy chce :) z zasiegiem nie mam problemu :) mieszkam w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to w Novum jest za ok 25 zł. Mniej 5GB internetu, ale po co komu 15GB w telefonie? Ja wykrzystuje ok 3 GB miesięcznie. A 5 zł x12 to 60 zł w kieszeni zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeniosłem nr z Playa do Orange, ale teraz rozważałbym Plus/ a2 mobile czy coś podobnego. Nigdy T-mobile, nigdy Play! Pomiędzy wirtualnymi od Plusa i Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłeks
A moim zdaniem Play wypada dużo lepiej od tych firm, serio. Niedawno wybrałam właśnie ich ofertę bo to moim zdaniem najlepsza oferta na abonament z telefonem - dobry internet, dobre telefony i naprawdę niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy kto co lubi. Ja mam w Novum S.A. abonament za 25 zeta wraz z internetem,rozmowy i smsy.Jestem zadowolona. Wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×