Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość232323

Jak schudnąć i zdobyć motywację?

Polecane posty

Gość gość232323

Hej, jestem Michał, mam 23 lata i ogromny nadmiar kilogramów. Zawsze byłem chudy, roztyłem się po maturze. Jem kiedy mogę, stało się to wręcz moim hobby. I nie mogę znaleźć motywacji by zabrać się za siebie. W sumie to lubię swoje ciało, swój brzuch, w jakiś sposób mnie to kręci, ale wiem, że dla własnego zdrowia muszę to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się odchudzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu odchudzania jaki udało mi się osiągnąć. W 3 miesiące schudłam 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jednak najlepszą motywacja jest brak akceptacji dla swojego ciała lub tęsknota za sobą sprzed iluś kilogramów. Skoro pierwsze u Ciebie nie działa, bo lubisz swój brzuch :o to stawiaj na drugi wariant. Najlepiej wyciągnij z szafy jakieś stare spodnie, nie musza być z liceum, bo nikt nie mówi, ze w wieku 23 lat masz mieć tusze nastolatka, może masz takie które nosiłeś później i dobrze się w nich czułeś i był to fajny okres w Twoim życiu z wielu powodów, a teraz spodnie są za male o X rozmiarów. Z tych spodni zrób swój cel. A jak schudnąć ? Jak widzisz na tym forum diet jest wiele, reklam jeszcze więcej a efekt jojo ma się świetnie :P Skoro już pomyślałeś o zdrowiu to może idź tym torem i zacznij się zdrowo odżywiać. Wywal cukier, fast foody, smażeniny, gazowane napoje i jak najwięcej tego co przemysł przetworzył a co udaje jedzenie a postaw na warzywa, mięso gotowane, pieczone lub duszone, owoce, wodę itp. czyli produkty naturalne, jak najmniej przetworzone. Nie musisz się głodzić, jedz często ale mało, ważne co będziesz jadł. Do tego choć trochę aktywności fizycznej i nie myśl o wadze, zacznie spadać zanim się obejrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zdrowo się odżywiaj, nie jedz tłustego chodź na siłownię jedz białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz24r
Trzy miesięczna kuracja z oryginalnym http://nplink.net/Jhfxq1v4 pomogła mi schudnąć bez wysiłku. Ograniczyłem tylko Cole i cukier,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haggi
Jeśli masz kłopot z niepohamowanym jedzeniem to naprawdę polecam iqacai, bo zmniejsza łaknienie. Dodatkowo podkręca metabolizm więc pomoże w schudnięciu. Oczywiście same tabletki nie pomogą. Po pierwsze musisz zmienić nawyki żywieniowe i może stopniowo dodać więcej ruchu, nawet zwykłe spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysz
Motywację musisz wypracować sam. Najgorszy jest początek - potrzeba dużo samozaparcia i wiary w siebie. Ja też miałem cały czas pod górkę, ale w końcu się zawziąłem. Pamietaj o diecie. Zero podjadania. Dodatkowo warto zainwestować w błonnik, u mnie był to colon slim. Zobaczyłem go u siostry i okazałao się, ze jest tez dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie a jak już wejdziesz w rytm wszystko sie poukłada :) najtrudniej zacząć, moim motywatorem do działania okazał się http://amlanforte.com, gdy zauważyłam pierwszy spadek wagi wzięłam się do roboty. Dietę mam zdrową także nie wiele zmieniłam, ale zaczęłam chodzić na siłownię i tak jak na razie schudłam 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postanowiłam sobie ułatwić życie i zainwestowałam w Foreverslim.I teraz mogę już stwierdzić że był to na prawdę bardzo słuszny wybór.Schudłam bardzo dużo nie wysilając się za bardzo.Wystarczyło wprowadzić kilka zmian i regularnie przyjmować Foreverslim.Kilogramy uciekały i zanim się zorientowałam byłam lżejsza o 13 kg.Polecam wszystkim którzy nie chca tracić czasu na bezsensowne i mało skuteczne diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam fastburner Foreverslim jako uzupełnienie mojej zbilansowanej diety. Hamuje łaknienie i zwiększa metabolizm. Dzięki temu mam spory spadek wagi bliski 3kg miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każde odchudzanie zaczyna się od głowy, jak podoba ci sie to co widzisz w lustrze i jak cie kreci twoje ciało i nie masz do siebie zadnego zarzutu a chcesz schudnac bo tak wypada, ale sie nie zgadzasz z tym stwierdzeniem to nawet slimunox jak kolezanka wczesniej podpowiadała nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy78
Polecam zaprzeć się jednak i zapisać się na siłownię, zainwestować w rower i może w spalacz/reduktor tłuszczu, dietę. Myślę ze motywacja przyjdzie szybko tj kiedy zobaczysz efekty. Co reduktora tłuszczu to polecam efedrynę 60mg, naprawdę działa i efekt jest bardzo zadowalający, tutaj sprawdzone (www)oglaszamy24.pl/ogloszenie/173948541/bydgoszcz-Adipex-retard-phentermine-sibutramine-sibutril-orlistat-sprawdzenie-paczki.html . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozbitka
Zdrowe odżywianie jest na pewno najważniejsze. Tu masz trochę sposobów jak zrzucić parę kilo na początek https://kobietamag.pl/sposoby-na-plaski-brzuch/ Gorzej z motywacją, bo wygląda na to, że kompulsywnie jesz. Jeżeli jednak chcesz schudnąć to znaczy, że w jakiś sposób Ci to przeszkadza, co nie? Nie tyle sam wygląd, musisz to zrobić dla zdrowia. Pomyśl, ile chorób ci grozi, a koniec końców jako osoba grubsza będziesz mniej sprawny i szybciej zaczniesz chorować... chyba lepiej się cieszyć młodoscią póki możesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie efekt po zastosowaniu Slimunox zbliżony do takiego o jakim piszecie więc nie będę się powtarzać. Nie mniej naważniejsze to brak efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Slimunox okazał się bezapelacyjnie dobry.Według mnie nie nic lepszego na odchudzanie Polskim rynku niż te tabletki.Szybki skuteczne bezpieczne,w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trakcie odchudzania bardzo dobrze radzą sobie tabletki Foreverslim.Ja je stosowałam przez okres trzech miesięcy i w tym czasie udało mi się schudnąć.Więc ja ze swojej strony jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinkaBez

Z ta colą jest najciężej ale warto można ba początek przeżucuć się na zeronalbo light ale lepiej nie pić wcale 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

Zgadzam się odnośnie Foreverslimu.Dokładnie dzięki temu suplementowi przemiana materii jest znacznie szybsza co za tym idzie niechciane kilogramy spadają szybciej.Gdyby nie te tabletki to moje odchudzanie trwałoby pewnie do dzisiaj a przy tych tabletkach z nadwagą poradziłam sobie w trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika29

Mi koleżanka poleciła podczas odchudzania zastosowanie Slimunox, który kupiłam na http://slimunox.pl i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Od momentu zastosowania tych tabletek, skończyło się uczucie głodu i chęć podjadania. To mi pozwoliło wytrwać na diecie i pozbyć się zbędnych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Zgadzam się z komentarzami tutaj, Foreverslim serio pomaga, w moim przypadku uczucie głodu zniknęło i chęc podjadania również, i przez to schudłam z całej nadwagi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darekkol8

Udało się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaR

Schudłam już 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qurka

A ja nie mogę się zmotywować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaza88

Kurczę nigd nie schudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

Dla mnie jak dla wielu innych ludzi skuteczny okazał się Slimunox.Spokojnie mogę powiedzieć że dzięki niemu znowu poczułam się atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoja

Ja nikogo nie będę namawiała aby stosował Slimunox.Ale według mnie są to na razie najbardziej skuteczne tabletki na rynkU.Jeszcze nigdy nie udało mi się schudnąc 13 kg w trzy miesiące.Żadna dieta nie daje takich efektów.Może inaczej pewnie daje ale trwa to zdecydowanie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza

Dla mnie idealnym rozwiązaniem okazało się połączenie Slimunox z dietą 1700 kcal i zestawami ćwiczęń Mel B., jakie można znaleźć w internecie... Mój wynik prawie 14 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×