Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona, po ślubie, to nie żona.

Polecane posty

Gość gość
Tylko że nie zawsze jest tak kolorowo zmiany są przeciwne i raczej cały tydzień mijanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się spotkać w środku dnia, nie raz tak robiłam. On zawsze że ma dużo pracy itd. Było już tu, na mojego działają pończochy i szpilki w 15minut potrafi przejechać 9km z Warszawie jak wyślę mu akurat co mam na sobie pod spódnicą :) A później to wiadomo dzieci w wieku szkolnym, ciężko się kochać, ale w środku dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie uwierzę w gadanie o codziennym seksie choćbyście mi miliony płacili za stary jestem na bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień kobietę, albo już nie możesz codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdu pierdu można to pomarzyć.Urwać z pracy to się może właściciel firmy,ewent.dyrektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia przy pracuejsz w tesco na kasie, czy jesteś zawodowo ustawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę jeszcze i 3 razy dziennie ale kobiety nie są maszynami.Miałem taką co lubiła to bardzo ale nie codziennie bo twierdziła,że musi się zregenerować,a codziennie to się przeje i miała racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona lubi codziennie, jesteśmy już razem 15lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy wy jesteście dorośli?Nawet nimfomanka nie uprawia seksu codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to piszą ludzie tylko po to żeby innych wkurzyć coś w stylu ja mam fiata a ja mercedesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:31 Na serioooo ? :D x R jestes jeszcze i czytasz ten wpis powyzej? Bo kiedys pisalas, ze to jakies stereotypy, a nie prawda. x Nadal tak uważam. :D R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłem małolatem miałem dziewczynę,która lubiła to jak przysłowiowy kot mleko,ale nie codziennie bo czasami była poprostu wykończona i podrażniona.Więc dajcie na wstrzymanie.Dodam,że bywał też seks w czasie okresu,ale było że nie bo każdy ma prawo mieć gorszy dzień nawet facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na serio. CO w tym dziwnego, chodzę 3 razy w tygodniu na siłownię, ona 3 razy na fitness.. Odpowiednia dieta, mamy zadbane ciała, libido samo skacze. Najgorzej jest w te jej kobiecie dni, zawsze mnie zadowoli. Ludzie o czym wy piszecie jesteście w związkach, mieszkacie ze sobą i nie potraficie znaleźć czasu dla siebie na bliskość... Żenujące to jest. Nie jesteśmy uzależnieni od sexu, ale to podstawa zdrowego związku. Po co mam patrzeć na inne kobiety jak mam w domu taką piękność, co z tego że mam 42lata a ja mam 44lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię to 2razy dziennie z mężem dla chcącego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedł bieliznę kupować. Nie marudź. Jutro zda relację jezyk.gif x Piszesz że jest nadzieja ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qrwa, jak to czytam to się śmieje. Gdybym ja miał "taką księżniczkę w domu", albo by się dostosowała albo by u mamusi siedziała. Autorze weź się za nią, nie odpuszczaj bądź stanowczy, przestań jej nadskakiwać. Przyjdź do domu z ładną znajomą, niech jakaś ładna Ciebie odwiezie, jak podjedzie pod dom niech trąbi tak aby tamta widziała. Nic nie działa na kobieta tak jak inna kobieta, najlepiej młodsza i ładniejsza. masz 30lat dom, pewnie fajne auto, pisałeś o siłowni itd. Człowieku po co się katujesz, zmień na lepszy model jak nie ma sexu nie ma małżeństwa. Chora ona nie jest z tego co piszesz. Chłopie weź się w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podbiję umnie 3 razy dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poszedł bieliznę kupować. Nie marudź. Jutro zda relację jezyk.gif x Piszesz że jest nadzieja ? " X Ja się jej trzymam jak pijany płotu :P Obiecał. Trza w ludzi wierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnQ
Gdyby to nie było provo to Powiedziałabym, że ona go nie kocha i w tym cały sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jej trzymam jak pijany płotu jezyk.gif Obiecał. Trza w ludzi wierzyć smiech.gif x Hahahaha to trzymamy się razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta potrzebuje emocji, gdyby on poszedł w tango, wyłączył by telefon na 3dni.. Miał by od razu sex. Gdyby przyszedł pijany w środku nocy i ją wziął nie przejmując się co ona powie, skoro był wg. niego sex przed ślubem. Du py jej chyba nie urwało. Przeraża mnie to co pisze ten autor w pierwszym poście. On jej obiadki robi, śniadania, o ja pierd**** Tak kończą dobrzy mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak na serio. x Sorki, ale to "na seriooo" nie było do ciebie, tylko do "nawet nimfomanka" :D R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się podziali ci codzienni posuwacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Res, czepiasz się :D jest nadzieja na pikantne kawalki, coś jak 50 odsłon kafegreya.:D Obiecał to i liczba osób zainteresowanych, rośnie.:D R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnQ
16:21 Wielu lecz nie wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tego codziennego seksu ja nawet jako jurny samiec powiem że to pieprzenie o kant d**y,jak to mówią co za dużo to i świnia nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecka atena
Pomidorowa codziennie też w końcu się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal tak uważam...<< Jesli fakty przecza teorii, to tym gorzej dla faktow oczko.gif . x Kafe fakty hmmm:) Sex 7x dziennie- moja reakcja - załamka Sex 1 x na 6 miesięcy - moja reakcja - masakryczna załamka. W obu przypadkach, oczy szeroko otwarte.;), wybacz jakoś łatwiej uwierzyć mi w przeciętność niż w skrajności i jeszcze owe, traktować jako fakty.:D R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×