Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada

Polecane posty

Gość gość

Co z tą zdradą? Czy da się odbudować związek po zdradzie? Co ma zrobić żona z dwójką małych dzieci, gdy dowiaduje się od męża, że jej przypuszczenia i pytania o zdradę z konkretną kobietą przez ostatnie 4 lata okazują się prawdą? Że do tej pory kocha tamtą, choć nie chce zostawiać rodziny? Że całował ją i dotykał by potem wracać do domu i kochać się z żoną? Że łączy ich uczucie, którego nigdy widocznie nie czuł do swojej żony? Kochanka próbuje sobie układać życie bez niego, bo wie, że on nie odejdzie od swojej żony i dzieci, ale wciąż go kocha, on nie chce nic wiedzieć na temat jej związku z innym facetem. Co ma zrobić żona?? Odejść? Wiedząc że mąż próbuje z tamtym uczuciem walczyć? Czy próbować z nim naprawiać to, w czym mąż się pogubił?? Żona była zajęta pieluchami, dwójką małych dzieci, gdy on zakochał się w koleżance z pracy... co zrobić?? On próbuje a ja ciągle widzę ich razem w swojej głowie, choć z nią nie spał. Ale dotykal i całował.... rozmawiał, ufal jej... pokochał jej osobowość, choć utwierdza mnie w przekonaniu ze to ja jestem dla niego atrakcyjna, ale jednak ona ma to coś, ze zadziałała między nimi chemia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie do Jacka Pulikowskiego po poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wiemy juz czego brakowalo w naszym związku. Nie potrzebujemy mediatora, który pomoże nam rozwiązać konflikt, bo terapia prowadzi tylko do rozmowy, którą my już przeprowadziliśmy. Terapia nam nie pomoże. Czy ktoś z Was wybaczyl zdradę? Czy któryś związek wyszedł z tego silniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy da się odbudować związek po zdradzie? x nie xxx Co ma zrobić żona z dwójką małych dzieci, gdy dowiaduje się od męża, że jej przypuszczenia i pytania o zdradę z konkretną kobietą przez ostatnie 4 lata okazują się prawdą? x zasadzić mu kopa w zad i nie pozwolić na to by dzieciaki nabrały złych wzorców. Dzieci widzą wszystko, widzą jak rodzice się traktują i wiedzą więcej niż nam się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli to "tylko" chemia, z którą facet sobie nie radzi? Mówi, że nie chciał tego uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę którą mąż zdradza, ale to jest cwaniak, latami miał różne kochanki ale zawsze udało mu się wywinąć kota ogonem i ona mu wierzyła. A teraz ma znowu stałą kochankę i wszyscy wkoło wiedzą tylko nie ta moja zdradzana koleżanka. Nie mam jaj powiedzieć jej w prosty, a jak jej wyśle anonima to ona pewnie zignoruje, nie uwierzy... Wiem kto jeszcze wie, jest to mąż tej kochanki, ale koleżanka go nie zna. No i nie wiem jak jej powiedzieć by wreszcie się otrząsnęła, uwierzyła, bo póki co wierzy tylko mężowi który ją wali w rogi od zawsze. Mają syna już prawie dorosłego (2kl technikum) a ona jest jeszcze młoda (42 lata) więc może by sobie życie ułożyła. Jak jej pomóc? Nie wytrzymuję już spotkań z nią, kiedy ja wiem, a ona nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak mój zechciał zdradzić ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×