Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa dotyka ciążowego brzucha bez zapowiedzi

Polecane posty

Gość gość

Lubię teściową, to miła, starsza kobieta ale przy obecnej i ostatniej ciąży łapała się za dotykanie mojego brzucha bez zapowiedzi żeby sprawdzić czy dziecko kopie. Nienawidzę jak ktoś mnie maca a i tak marne szanse że dziecko kopnie akurat w danym momencie;/ Nawet jeśli czasami się spyta "czy mogę?" (chyba dwa razy wpadła na ten pomysł) to nie wiem jak zareagować??? Czuję się z tym bardzo niezręcznie- swojej matce/ojcu na to bym nie pozwoliła tylko bym stanowczo powiedziała że mi się to nie podoba a z teściową nie wiem co mam zrobić żeby jej nie urazić. Co byście zrobiły? Teściowa jest b. emocjonalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tez mnie tak obmacala w swieta. Ale bylo widac ze kobieta sie po prostu cieszy. Bylam zdziwiona i dziwnie sie czulam, ale przeciez nic zlego sie nie stalo. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że wyluzuj. Cieszy się i już. Przecież pół godZiny cię za ten brzuch nie trzyma ( mam nadzieję ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała żeby ktoś dotknął mojego brzuszka. Zaraz kończę 7 miesiąc i oprócz mojego faceta i raz bratowa to nikt go nigdy nie dotknął. Zwłaszcza nikt z mojej rodziny, oni udają że nie jestem w ciąży, w ogóle się z niej nie cieszą i mnie nie wspierają. Tak nie powinno być w rodzinie, bo ja w stosunku do innych zawsze dawałam z siebie 100% i chciałabym żeby tak samo było w moim przypadku no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie ciaza, a nie przejmujesz sie takimi rzeczami :) to w końcu jej wnuk, cieszy sie i może nie widzi w tym problemu i nawet nie jest swiadoma ze masz cos przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka kiedyś weszła do moich dziadków na imieniny babci i od progu grzmiała, że NIE DOTYKAĆ jej brzucha. A nikt nie miał nawet zamiaru, nie ona pierwsza w rodzinie była w ciąży i u nas nikt nikogo nie obmacywał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie mnie wnerwialo jak ludzie dotykali mojego brzucha. Kiedyś nie wytrzymałam i zaczęłam łapać tesciowa za posladki. Pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim nie dogodzisz. Jedne nie lubia, inne chciałyby. Stwarzanie problemów - ile czasu raptem bedzie to trwało? Pzreciez nie cale życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też raz tak robiła, nic nie pytała i dotykała mówiąc mi "ja mogę dotknąć bo on jest mój też" chyba moja mina powiedziała jej żeby więcej tego nie zrobiła. Wyszłam i poszłam. Jej też, nie wiedziałam że moje dziecko jest własnością i że ona była z nami jak go robiliśmy. Jak nie lubisz to możesz jej brzuch też dotykać i pomacac. Albo powiedz ze nie życzysz sobie. Po co Ty masz się czuć źle żeby ona mogła się nacieszyć? Problem z polkami- nie mają asertywności i własnym kosztem będą uszczęśliwić innych. Bo co? Bo się cieszyła wnukiem. No daj spokój, co wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×