Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matka Polka z Polski

Jak łączycie pracę zawodową z rolą mamy?

Polecane posty

Gość gość
dziś Kochana nie musisz się tłumaczyć. Ja Ciebie rozumiem. Kreuj swoje życie rodzinne jak chcesz. Masz do tego prawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sprzedaj dzieci niani, albo najlepiej niech niania zostanie ich matką, weź rozwód i rób kariere a mąż niech bierze nianie za żone, bo to prawdziwa kobieta a nie karierowiczka ja ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam działalność w pracy 6 dni do 19 . I nigdy wiecej. Zaniedbałam córkę, dom , przyjaciół. Po urodzeniu drugiej córki działalność zamknęłam. Macierzynskie i 3 lata "wychowawczego" przesiedziałam w domu. Było biedniej i to duzo. Ale kasa to nie wszystko. Dzis młodsza córka w przedszkolu a ja pracuje na 1/2 etatu jako pokojowa w hotelu. Praca fizyczna po nizej moich kwalifikacji. Ale mam czas dla rodziny. Wracam po 4 godz. I o pracy nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazyliscie w ogole ze to bardziej "patologia " sie nagminnie rozmnaza :D :D :D :D , w domu pijanstwo, nie ma sie kto zajac dziecmi, albo biedne mluchy laduja na smietniku itp.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym wy wogole gadacie. Oczywiście że matka najlepiej zajmie się dziećmi, ale jak w dzisiejszych czasach w Polsce utrzymać rodzinę z jednej pensji. Wyobraźcie sobie faceta zarabiającego najniższą krajową który z tego miałby utrzymać siebie i rodzinę, bo żona nie pracuje. Cała pensja idzie na rachunki i opłaty i co dalej. Matka zajmuje się dziećmi nie mając co do gara włożyć. Nawet jak jakoś wiążą koniec z końcem to jak takie dzieci czują się w szkole.Chodzące w starych łachach z darów, wyśmiewane przez kolegów bo rodziców nie stać na szkolną wycieczkę. Dzieci potrafią być naprawdę okrutne. A potem syn handluje narkotykami a córka zarabia w galerii na nowe spodnie bo rodziców nie stać, a dzieci wstydzą się przed rówieśnikami. I to ma być odpowiedzialne podejście. Polskie realia są takie że nie da się wyżyć z jednej pensji. Jako samotna matka pracowałam na dwa etaty bo jedna pensja nie wystarczała. Założenie rodziny i narobienie dzieci to nie wszystko. Trzeba zapewnić im godne życie i warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziekowac tylko rzadzacym za taki ustroj, sobie tylko potrafia wyplacac niezle sumki, zakladac konta w zagranicznych bankach i kupowac po kilka willi no bo jedna to za malo.. nienazarte swinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jak ktoś zarabia minimalną to nie powinien rodziny zakładać, a pozatym często to właśnie dzieci z bogatych domów handluja narko i dają doopy po galeriach, bo biedne rozumieją że są zdane na samych siebie bo od rodziców nic nie dostaną, przez to bardziej się starają a bogate są rozpuszczone i leniwe i się staczają z nudów i dobrobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj i bardzo dobrze, bo kasa to nie wszystko, cenniejszy jest czas niż masa materialnego gòwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
jak ktoś zarabia minimalną to nie powinien rodziny zakładać, a pozatym często to właśnie dzieci z bogatych domów handluja narko i dają doopy po galeriach, bo biedne rozumieją że są zdane na samych siebie bo od rodziców nic nie dostaną, przez to bardziej się starają a bogate są rozpuszczone i leniwe i się staczają z nudów i dobrobytu. Oczywiście jest w tym dużo racji, ale prawda jest taka że w polskich realiach życie z jednej pensji jest ryzykowne. Nie wspominając o takich rzeczach jak to że nie wystarcza do wypłaty to co jak nawet dobrze zarabiający mąż nagle straci pracę bo zamknęli firmę albo redukcja etatów. Z czego będą żyli, dobrą pracę nie tak łatwo znaleźć. A domy dziecka są przepełnione dziećmi które trafiły tam z powodu biedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak ktoś zarabia minimalną to nie powinien rodziny zakładać, a pozatym często to właśnie dzieci z bogatych domów handluja narko i dają doopy po galeriach, bo biedne rozumieją że są zdane na samych siebie bo od rodziców nic nie dostaną, przez to bardziej się starają a bogate są rozpuszczone i leniwe i się staczają z nudów i dobrobytu ---- chyba upadłeś/upadłaś na głowę. Dzieciaki z bogatych domów nie potrzebują się łajdaczyć i handlować narkotykami żeby mieć kasę. A z jakich rodzin wywodzą się galerianki??? Po co te z bogatych domów mają dawać d**y za ciuch skoro mamusia z tatusiem jej kupią albo dostanie na to kasę? Eh... co za zawiść przebija przez ten ten twój post. Zazdrości się bogatych rodziców. Posiadanie rodziny i dzieci to nie jest przywilej dla bogatych. Każdy ma prawo się rozmnażać i zawierać związki małżeńskie. Z jakiej choinki się urwałeś/urwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne dzieci bogatych
gość dziś ewidentnie gòwno wiesz o bogatych bo z patologii pochodzisz, nawet nie masz pojęcia co wyprawiają dzieciaki z bogatych domów szczególnie przy braku nadzoru bo starym zarabianie hajsu tylko w głowie i nigdy ich nie ma. Tylko taka patologia jak ty myśli że pieniądze to wszystko i gwarantują szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Idąc twoim durnym tokiem rozumowania.. jestem patologia bo nie pochodzę z bogatej rodziny ale dla ciebie bogate rodziny to też patologia bo dziewczyny i chłopacy z tych rodzin kurwia się na potęgę albo handlują narkotykami. A tak naprawdę podsumowując wszystko co do tej pory zapyziały cielaku z niedojebaniem mózgowym napisałeś sam jesteś patologią. Wszystkich uważasz durna pało za patologię. - Nienawidzisz kobiet, - każdą kobietę która o siebie dba, lubi sex, nie jest jeszcze/już mężatka, jest singielka i/lub samotna matką, ma więcej niż 25 lat uważasz za ścierwo i patologię - piejesz coś o kurewstwie Polek na tych swoich wypoconych tematach, - krytykujesz pajacu to jak kobiety żyją, ich wykształcenie, niezależność i zaradność... bo widzisz nawet utrzymywanie się z budki z hot-dogami na dworcu zamiast wyciąganie łap po kase do MOPsu alebo siedzenie z pizdą na łasce ekonomicznej takiego buraka jak ty jest tojego rodzaju zaradnością życiową ty "prawdziwy polaku" cebulaku, - podważasz ich autentyczność, kobiecość, urodę. Sam spójrz na swoje odbicie w lustrze i zapytaj sam siebie czy ty taki cudowny jesteś łachu. Jestem przekonana że nie ! Co ty DURNY PADALCU sobą reprezentujesz? Chociaż wyglądasz jak rasowy facet? Chociaż w miarę porządną robotę masz? Czytasz? Interesujesz się czymś poza wypisywaniem bzdetów na tym forum? Czy chociaż kiedykolwiek miałeś przeciętną kobietę ( już nie wspomnę o tych z górnej półki) ? Twoja mentalność chłopsko-nacjonalistyczno (onr-owska)kosciółkowo-słomiana świadczy o tym że to ty jesteś patologią, najgorszym gatunkiem zamieszkałym w tym kraju. Jesteś nikim i pozostaniesz nikim. Idź się w końcu Porąbańcu leczyć psychiatrycznie. Owszem sama kasa szczęścia nie daje ale bez kasy durna pało ani rusz. Jak chcesz na korzonkach i nosić worek po ziemniakach zamiast ubrań to twoja sprawa kretynie. Nic nie jest za darmo w tym życiu, absolutnie nic. Na wszystko potrzebna jest kasa łachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecz się bo masz problemy
gość dziś buahahaha, tępoto płci żeńskiej, twoje wypociny są bezużyteczne, jesteś głupia pomimo wykształcenia, dlatego nie wiesz ze wolność to dla małpy i dla kobiety znaczy to samo, samozagłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dla ciebie tępaku może i jestem " głupia", dla innych niekoniecznie. Ciągle coś s*********z bez sensu, jak schizofrenik albo ćwierć mózg. Idź się w końcu leczyć bo się pogrążasz. Nikt tu cię nie traktuje poważnie bo nie można poważnie traktować psychicznie chorego kolesia z inteligencja jednokomórkowca. Jest jeszcze jedna opcja.. zostałeś skrzywdzony przez własnych rodziców- ukształtowany na takie coś co sobą prezentujesz. Za coś takiego rodziców powinno się pakować do pudła na dożywotkę. Nic sobą nie reprezentujesz, jesteś nikim. Dlatego tak kłapiesz mordą. Żal mi ciebie zj*******ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie na pewno powinni gdzieś zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było do tego eunucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×